Węże przemysłowe HANSA-FLEX

Prezentowany na zdjęciu produkt to wąż o nazwie EURO WAS BL.
Ma szerokie zastosowanie w sprzęcie rolniczym jak i budowlanym. Jego szczególne cechy to najwyższa wytrzymałość na rozciąganie i rozwarstwienie, brak wydłużenia pod ciśnieniem oraz możliwość zwijania na płasko. 

Do produktów ropopochodnych takich jak oleje opałowe, napędowe, nafty lub benzyna bezołowiowa stosujemy węże do produktów ropopochodnych.
Klimatyzacje w rożnego rodzaju pojazdach takich jak samochody, pojazdy ciężarowe, maszyny rolnicze i budowlane oraz pojazdy szynowe wykorzystują agresywne media.
W instalacjach chłodniczych czynnikiem roboczym jest freon (np. R134a,).
Ze względu na zmienne parametry pracy ( temperaturę, ciśnienie, stan skupienia, ) węże do klimatyzacji muszą spełniać bardzo wysokie wymagania w szczególności w układach klimatyzacji samochodowej.

Ostatnim produktem, który pragniemy przedstawić jest wąż do gazów technicznych.

Węże dzielimy je na dwie grupy : nisko oraz wysokociśnieniowe.

Do gazów niskociśnieniowych wykorzystamy węże wykonane z gumy natomiast

do gazów wysokociśnieniowych węże wykonane ze stali szlachetnej, teflonu lub węże termoplastyczne. Węże możemy zastosować m.in. do acetylenu, tlenu, propan-butanu, gazu ziemnego i CO2. Węże teflonowe o pogrubionej ściance oraz węże stalowe są stosowane do gazów wysokociśnieniowych. Zastosowanie węży do gazów jest bardzo szerokie i znajduje zastosowanie m.in. do napełniania i opróżniania butli gazowych pod wysokim ciśnieniem powyżej 100 bar.

Wszystkie szczegółowe informację na temat węży przemysłowych znajdą Państwo w naszym katalogu online na stronie http://cat.hansa-flex.com/pl/Index.

Materiał promocyjny

Kategoria: