Jak działa Inspiria?

Zakończyliśmy właśnie projekt Cafemama Inspiria (cotygodniowe warsztaty dla osób opiekujących się dziećmi, współfinansowany przez gminę Tarnowo Podgórne).

Odbył się też kończący sezon piknik rodzinny. Mogliśmy zaproponować darmowe naturalne lody (Lody z Gościńca), finger- foody, ciasta pieczone przez uczestników, można było ozdobić kubki, wykonać rodzinne sesje fotograficzne, był kącik zabaw, animacje dla dzieci oraz do dyspozycji 40 gier planszowych Rebel.
Mgiełka wodna cudownie ochładzała powietrze i mieniła się w świetle zachodzącego słońca. Udało się nam spotkać z osobami, które brały udział w warsztatach nie tylko w tym sezonie.
Piknik stał się okazją by zrelaksować się, poznać innych rodziców z gminy, czy okolic. Przyłączają się do nas wciąż wspaniali ludzie, więc coraz bliżej do realizacji kolejnych pomysłów. Obecnie spotykamy się co niedzielę (i tak będzie do końca wakacji) w ramach Cafe Inspiria. Tworzymy przyjazną czasoprzestrzeń dla całych rodzin.
Od 11:00 do 14:00, można korzystać z naszej wakacyjnej biblioteczki, którą wsparło wydawnictwo Media Rodzina (100 książek) oraz uczestniczki spotkań Cafemama Inspiria w ramach akcji bookcrossing. Ponadto udało się nam zaprosić do współpracy rodziców, pasjonatów planszówek oraz zorganizować festiwal gier, podczas którego zespół fundacji wspierał rozgrywki.
Dziękujemy więc szczególnie sympatykom i zapraszamy do współtworzenia następnych działań fundacji. Jesień będzie obfitować w propozycje, które wynikają z naszych rozmów z lokalną społecznością. A więc - czujcie się już dziś zaproszeni do Inspirii. Więcej na fanpage fb @fundacjainspiria lub fundacja.inspiria@gmail.com.

Pozdrowienia serdeczne
 Agata Banasiak

Jak działa Inspiria?
Kategoria: