Głosujemy na Czarodziei

Zespół „Czarodzieje To My” walczy o 10 tys. zł w konkursie #M1TalentShow. Pomóżmy im oddając głos!

#M1TalentShow to ogólnopolska akcja promująca talenty, które na drodze castingu internetowego walczą o uznanie lokalnych społeczności. 20 zgłoszeń z najwyższą ilością głosów zakwalifikuje się do imprezy finałowej w Krakowie, gdzie do wygrania jest 10 000 złotych! Wśród najlepszych Organizator wyłoni 3 laureatów.

W pierwszym etapie trwa internetowe głosowanie. Głos można oddać na stronie https://m1talentshow.pl/1gYt8QDC4cxKMSpEIDa5aS?fbclid=IwAR1-uRhQm26owgQuk_fO6lmyqkYrwTNYoECV8kP9v_bJviK3KDUsk5Rxzek

Głosować można do 18 sierpnia.

Drugi etap Konkursu odbędzie się w formie imprezy finałowej, w której wezmą udział wszyscy uczestnicy pierwszego etapu Konkursu zakwalifikowani do finału. Impreza Finałowa odbędzie się 7 września 2019 r. na terenie Centrum Handlowego M1 w Krakowie.

„Czarodziej to my” to finaliści gminnego konkursu wokalnego „Rozśpiewana gmina”. Tak sami o sobie piszą: „Jesteśmy przyjaciółmi, których łączy pasja do muzyki! Grając dajemy z siebie 100%.Naszym marzeniem jest nagrać na płytę nasze autorskie utwory. Dzięki za głosy!”

Agnieszka Wilczyńska

"Czarodzieje to my" podczas Dni Gminy Tarnowo Podgórne 2019
Kategoria: