Bieg Niepodległości 2019

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich, z całymi rodzinami na XVI edycje Biegu i Nordic Walking z okazji Święta Niepodległości, który tradycyjnie odbędzie się 11 listopada (poniedziałek) o godz.14:00

Start i meta znajdować się będą przy hali sportowej OSiR w Baranowie. Do wyboru będą dwa dystanse biegowe oraz jeden dystans marszu NW. Dłuższa trasa 7,5 km pozostaje bez zmian, natomiast trasę krótszą postanowiliśmy wydłużyć do pełnych 5 km.

Przebieg trasy pozostaje niezmienny wzdłuż jeziora Kierskiego i jest trasą bardzo urozmaiconą, ale i trudną, dlatego nie bez powodu mówi się o tym biegu, że jest to bieg górski. Udział w biegu i marszu jest bezpłatny - każdy z uczestników otrzyma na starcie pakiet startowy, a na mecie pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek. Na najlepszych zawodników będą czekały nagrody rzeczowe, a wśród wszystkich uczestników rozlosowywane zostaną dodatkowe nagrody od naszych sponsorów.

Chcąc zachęcić mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w biegu i marszu, od czerwca rozpoczęliśmy treningi przygotowawcze do tego wydarzenia i w każdy wtorek i czwartek o godzinie 19.00 spotykamy się pod Biblioteką w Tarnowie Podgórnym. Nie jest za późno aby dołączyć do treningów  - zapraszamy.

Zapisy na bieg ruszają 1 września, formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie www.czasnachip.pl

W tym roku po raz pierwszy organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie „Tarnowo Podgórne Biega”. Przez 15 lat całość koordynowała Państwo Katarzyna Polańska – Bebejewska oraz Michał Bebejewski z UKS SPRINT Baranowo. Dziękujemy za determinację i wytrwałość.

Projekt współfinansowany jest przez Gminę Tarnowo Podgórne.

Materiał nadesłany

Bieg Niepodległości 2019
Kategoria: