Klub Kobiet Przedsiębiorczych w Tarnowie Podgórnym

Klub Kobiet Przedsiębiorczych tym razem gościł na Tarnowskich Termach w Tarnowie Podgórnym.

Od 11 lat w ramach Klubu Kobiet Przedsiębiorczych kobiety wspierają kobiety. Na spotkania, które organizowane są raz w miesiącu przychodzą przedsiębiorczynie i kobiety biznesu. Cykliczne wydarzenia służą wymianie kontaktów i doświadczeń – za każdym razem w odmiennych, inspirujących przestrzeniach.
We wtorek 21 sierpnia Klub zawitał do Tarnowskich Term. Tym razem nie było prelekcji, za to sporo atrakcji dla ciała. Spotkanie rozpoczęło się od zaprezentowania obiektu przez Panią Prezes Anitę Stellmaszyk. Był krótki pokaz ratownictwa medycznego. Ratownik Tarnowskich Term uczył jak szybko wykonać prawidłową resuscytację osoby, która straciła przytomność.
Następnie Panie po krótce przedstawiły się i swoje biznesy. Była loteria wizytówkowa, po czym wszystkie udałyśmy się do strefy SPA. Tam czekał na nas poczęstunek i kolejne atrakcje przygotowane przez partnerów spotkania. Do naszej dyspozycji była cała strefa SPA z saunami włącznie. Wszystkie dostałyśmy ręczniki i pareo, aby móc uczestniczyć w moim zdaniem największej atrakcji wieczoru, czyli pokazach saunowych z saunamistrzem Krisem. Odbyły się trzy seanse w saunach suchej i mokrej. Testowałyśmy także kosmetyki sprezentowane przez sponsorów.

Spotkanie trwało blisko cztery godziny i był to czas bardzo intensywny. Oprócz wymiany doświadczeń zawodowych, odpoczęłam i zrelaksowałam się w bardzo dobrym towarzystwie i klimatycznym miejscu. Oglądałam także po raz pierwszy Tarnowo Podgórne nocą z tarasu Tarnowskich Term.

Na spotkaniu KKP byłam po raz pierwszy i szczerze polecam je wszystkim Paniom. Można nawiązać wartościowe kontakty, ale i porozmawiać z bardzo życzliwymi paniami nie tylko o biznesie, ale i życiu, dzieciach, wyzwaniach dnia codziennego… Można się zainspirować i sporo nauczyć. Ja wróciłam do domu z głową pełną pomysłów i energii do działania. Do zobaczenia przy kolejnej okazji.

Agnieszka Wilczyńska

Klub Kobiet Przedsiębiorczych w Tarnowie Podgórnym
Kategoria: