Festyn „Pożegnanie Lata” i "Tarnowo na sportowo" w Tarnowie Podgórnym

21 września zapraszamy do Parku 700-lecia Tarnowa Podgórnego na Festyn "Pożegnanie lata" oraz na piątą edycję „Tarnowo na sportowo”.

„Tarnowo na sportowo”
godz. 12.00 – 15.00
„Tarnowo na sportowo” jest przeznaczone przede wszystkim dla rodziców i dzieci poszukujących ciekawych zajęć pozalekcyjnych związanych z aktywnością fizyczną. W jednym miejscu można sprawdzić, doświadczyć i poznać różne dyscypliny oraz ofertę kilkunastu klubów, które w naszej gminie funkcjonują. Z każdym rokiem oferta klubów jest bardzo szeroka, a prezentacje bardzo interesujące i zachęcające. Można poznać trenerów, zawodników, zadawać pytania. Warto tam przyjść z dzieckiem!
Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne oraz Michał Dolata.
Tak wyglądało „Tarnowo na sportowo” dwa lata temu: http://www.tarnowo.pulsgminy.pl/tp/458

Festyn "Pożegnanie lata"
godz. 15.00 – 23.00
Festyn rozpocznie się od przywitania gości i animacji dla dzieci (np. „Żyj zdrowo i kolorowo czyli bajkowa olimpiada sportowa”). Od godz. 17.15 na scenie prezentować się będą lokalni artyści, między innymi: OSIR Dance Studio, Czarodzieje to My, Maurycy Majewski, Dominika Żeglarska, Julia Witt, Amelia Leszyk, Natalia Czarnota, Julia Mróz & Rafał Pielucha – Pan Panicz. Gwiazdą wieczoru (godz. 21.00) będzie NORBI. PO koncertach odbędzie się zabawa taneczna z DJ-em.

Agnieszka Wilczyńska

Festyn „Pożegnanie Lata” i "Tarnowo na sportowo" w Tarnowie Podgórnym 2019
Kategoria: