Tarnowo na Sportowo

21 września odbyła się V edycja Tarnowo na Sportowo w ramach festyny Pożegnanie lata w parku 700-lecia w Tarnowie Podgórnym.

Tegoroczna edycja była skierowana nie tylko dla dzieci, lecz również dla osób dorosłych. Oferta sportowa była bardzo bogata. Przez 3 godziny można było oglądać stoiska takich klubów jak: Tarnovia Volleyball (siatkówka), GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne (piłka nożna), TKS Kross Tarnowo Podgórne (tenis ziemny), OSiR Dance Studio (taniec), UKS Atlas (szermierka oraz corssminton), Gorwa Team (taekwondo), UKS Błyskawica Tarnowo Podgórne (kolarstwo), KK Tarnovia Tarnowo Podgórne (kolarstwo), Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (koszykówka), UKS Lusowo (triathlon), UKS Orzeł Lusowo (karate tradycyjne), Tarnowo Podgórne Biega (bieganie), AkroBaty Baranowo (akrobatyka) oraz Tarnowskie Termy i Strefa Milon Tarnowo Podgórne.

- Obserwuję jak z roku na rok mieszkańcy gminy coraz bardziej interesują się tematyką sportu. – mówi jeden z organizatorów, inicjator wydarzenia Michał Dolata. - Tworzyłem tą imprezę dla osób, które chcą poznać stowarzyszenia sportowe działające na terenie gminy, zapisać siebie lub dzieci na zajęcia sportowe, poznać trenerów i zawodników, chcą zobaczyć profesjonalny sprzęt sportowy. Cieszę się, że wydarzenie co roku przyciąga dzieci i młodzież, motywuje mnie to do dalszego działania. Na koniec pragnę podziękować wszystkim osobom, które wspierały mnie w organizacji wydarzenia w szczególności OSiR Tarnowo Podgórne oraz Sołectwo Tarnowo Podgórne. Chcę, również podziękować klubom bez których impreza po prostu by się nie odbyła. Promujmy sport!

W ramach festynu Pożegnanie lata parku im. 700-lecia Tarnowa Podgórnego w na dzieciaki czekało sporo atrakcji, a na koniec dnia koncert Norbiego i zabawa taneczna.

Materiał nadesłany

Tarnowo na Sportowo Tarnowo Podgórne, 21.09.2019 (OSIR Tarnowo Podgórne)
Kategoria: