Ania Dąbrowska 14.10 w Przeźmierowie

Good Taste Production i GOK SEZAM zapraszają na kolejny koncert Ani Dąbrowskiej promujący jej najnowsze wydawnictwo „Dla naiwnych marzycieli“. Artystka wystąpi w podpoznańskim Przeźmierowie 14 października o godzinie 20:00. Zapraszamy!

Ania Dąbrowska powraca po trzyletniej przerwie z zapowiedzią nowego albumu. I robi to w specyficznym dla siebie analogowym stylu.
Przed miesiącem na profilu artystki pojawiła się neonowa grafika z jej imieniem i nazwiskiem oraz słowem „Nieprawda”. Jest to okładka wydawnictwa zapowiadającego nowy, szósty w dorobku wokalistki album.
Premiera utworu „Nieprawda” odbyła się 13. listopada 2015 r.

Do sprzedaży trafił też 7-calowy winyl, na którym na str. A znajdzie się „Nieprawda”a na str. B - remiks utworu przygotowany przez DJ-a i producenta muzycznego Gromee. Co ważne – remiks opublikowany będzie tylko na płycie winylowej.

Za produkcję muzyczną utworu odpowiedzialna jest Ania oraz producent Olek „CzarnyHiFi” Kowalski. Kooperacja dość zaskakująca, jako, że „CzarnyHiFi” znany jest z kolaboracji artystami ze środowiska hip – hopowego, takimi jak: Pezet/Małolat, Sokół i Marysia Starosta, Iza Lach, Fisz czy KęKę.

Bilety w cenach: 69 zł (miejsca siedzące, nienumerowane)
Bilety dostępne na: www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert.
Dostępne od: środy 21 września

Materiał nadesłany

Ania Dąbrowska 14.10 w Przeźmierowie