Święty Mikołaj ma najlepsze schowki!

Zbliżają się Święta, a to oznacza prezenty!
Dobry pomysł na prezent to jedno, a gdzie po udanych zakupach dobrze ukryć upominki, żeby spać spokojnie bez obaw o ich przedwczesne odkrycie? Odpowiedź jest prosta – w swoim boksie w self storage!

Poniżej kilka powodów dlaczego boks w LockBox to rozwiązanie idealne:

Bezpieczeństwo:
W LockBox Twoje upominki i wszystkie inne składowane rzeczy są w 100% bezpieczne: obiekt jest chroniony i monitorowany, a dostęp do wynajmowanego boksu masz tylko Ty.

Stała temperatura:
Nawet dobrze zapakowany prezent może zostać zniszczony przez wilgoć, dlatego strych czy garaż niekoniecznie są dobrym rozwiązaniem. W LockBox utrzymywana jest stała temperatura i właściwa wilgotność powietrza, dzięki czemu wszystko co przechowujesz w boksie jest czyste i suche. To bardzo istotne nie tylko przy przechowywaniu prezentów, ale też przedmiotów o wartości sentymentalnej, dokumentów czy towarów przeznaczonych na sprzedaż.

Wygoda:
W LockBox dostęp do wynajmowanego boksu masz 24/7, dzięki czemu w dowolnym momencie możesz do boksu coś dorzucić albo z niego zabrać. Przed świętami może się to okazać na wagę złota J Zróżnicowany metraż boksów od 1 m² i elastyczny czas najmu już od 7 dni pozwolą Ci dobrać rozwiązanie właściwe dla Twoich potrzeb.

LockBox zlokalizowany jest tuż przy obwodnicy S11, co daje możliwość swobodnego dotarcia do niego z różnych części Poznania i okolic. W obiekcie możesz skorzystać z wózków, dzięki którym łatwo przewieziesz pakunki z auta do boksu.   

Jeśli nadal się zastanawiasz, czy to rozwiązanie jest na pewno dla Ciebie – zapraszamy. Przyjedź, przekonaj się sam dlaczego zaufało nam już tak wielu Klientów.

LockBox Sp. z o.o.
Bukowska 41
62-070 Dąbrowa
tel.:  +61 677 61 01
www.lockbox.pl

Artykuł promocyjny

Kategoria: