7 propozycji na Mikołajki w naszej gminie

Weekend 6-8 grudnia zapowiada się mikołajowo. Dla dzieci, które chcą się spotkać z Mikołajem lub Gwiazdorem czeka kilka imprez na które zapraszamy już dziś.

Mikołajki w Ceradzu Kościelnym
6 grudnia o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Ceradzu Kościelnym odbędą się „Mikołajki jak z bajki” czyli rodzinne świętowanie. W programie: spotkanie z BajOlą; rodzinne warsztaty ozdób świątecznych; foto punkt ze świąteczną scenerią; odpalenie iluminacji światlej na choince oraz poczęstunek. Organizatorzy: „Gniazdko” Świetlica Socjoterapeutyczna, Rada Sołecka i Koło Gospodyń Wiejskich.

Jarmark Mikołajkowy w Tarnowie Podgórnym
Sołectwo Tarnowo Podgórne zaprasza na Jarmark Świętego Mikołaja, który odbędzie się 6 grudnia o godz. 18.00 w parku im. Jana Wojkiewicza. Podczas imprezy zostaną zapalone
iluminacje świetlne w Gminie Tarnowo Podgórne.

Mikołajki na Tarnowskich Termach
6 grudnia w godz. 9.00 – 22.00 wszystkie dzieci odwiedzające Tarnowskie Termy zakupią bilet ulgowy, całodzienny tylko za 10 zł. Promocja dotyczy biletów ulgowych do 18 roku życia.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Przeźmierowie
V Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 7 grudnia w Centrum Kultury Przeźmierowo w godzinach 12.00 – 19.00. Dokładny program Jarmarku poznamy pod koniec listopada.

Mikołajkowe warsztaty z Alpakami na Termach
7 grudnia w godz. 10.00 i 11.00 odbędą się mikołajkowe spotkanie z alpakami w Tarnowskich Termach. Warsztaty trwają 45 min, max ilość uczestników w spotkaniu to 30 osób. Cena biletów: normalny- 22 zł, ulgowy - 20 zł.

Mikołajki w Pałacu Jaśminowym
8.12 o godz. 14:00 w Pałacu Jaśminowym w Batorowie odbędą się dla najmłodszych wyjątkowe Mikołajki. Pojawią się podczas nich dwie dziecięce gwiazdy i oczywiście sam Mikołaj! Impreza jest biletowana, jednak dochód zostanie przekazany na konto Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu na rzecz Szymona Walkowiaka z Lusowa zmagającego się z Neoroblastomą.
W programie między innymi: magiczne show iluzjonisty Lucky Luke, świąteczne śpiewanie z Wujkiem Ogórkiem; Święty Mikołaj z workiem łakoci; poczęstunek i gorąca czekolada; warsztaty robienia kartek świątecznych; świąteczna fotobudka; loteria mikołajkowa.
Wstęp 20 zł za dziecko powyżej 1 roku życia. Konieczne rezerwacje pod nr 605 784 458. Szczegóły na palacjasminowy.pl

Mikołaj w Centrum Kultury w Przeźmierowie
Prawdziwy Mikołaj z Rovaniemi z Laponii w niedzielę 8 grudnia o godz. 11.15 odwiedzi  Centrum Kultury w Przeźmierowie. Wszystkie bilety na wydarzenie są już sprzedane, więc jedynie można Mikołaja zobaczyć jak wysiada z samochodu (niestety nie przyjedzie na saniach zaprzężonych w renifery) i idzie do budynku lub w drugą stronę.

Zebrała Agnieszka Wilczyńska

Mikołajki w naszej gminie
Kategoria: