Dużo nowości w Poznańskich Jump Arenach! 

Dużo nowości w ostatnim czasie pojawiło się w dwóch Poznańskich parkach rozrywki Jump Arena.

Jeśli komuś te miejsca kojarzą się tylko z trampolinami to czeka go miła niespodzianka przy kolejnej wizycie. Od kilku miesięcy w parku znajdującym się w Ratajskiej galerii Giant fani aktywnego spędzania czasu, mogą korzystać z dwóch nowych atrakcji. Pierwsza z nich to tor przeszkód podobny do tych które można oglądać w telewizyjnym programie „Ninja Warrior”. Składa się on z kilkunastu przeszkód o różnym stopniu trudności, do przejścia których trzeba użyć nie tylko siły ale także sprawności fizycznej i sprytu! Druga z nowości przypadnie na pewno do gustu osobą lubiącym wysokość, a jest nią pierwszy w naszym mieście zadaszony park linowy! Wysoka na 7 metrów konstrukcja rzuca się w oczy odrazy po wejściu do Jump Areny Rataje! Każdy kto spróbuje swoich sił na tej atrakcji będzie mógł się zmierzyć z 12 przeszkodami. A co najważniejsze w pełni bezpiecznie ponieważ park jest wyposażony w specjalny system asekuracji! Te dwie nowości dołączyły do reszty atrakcji z których już wcześniej można było korzystać takich jak: poducha kaskaderska, strefa sportowa, baseny z gąbkami, kosze do wsadów czy arena gladiatorów. 

Nie mniej nowości czeka wszystkich którzy odwiedzą park na Grunwaldzie przy ulicy Smoluchowskiego 11a! Pierwsza z nich znajduję się w strefie dla najmłodszych a są wszystkim dobrze znane klocki ale w rozmiarze XXL! Można z nich zbudować wszystko, jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia. Na tym nie koniec, w tej samej strefie znajdziemy interaktywną piaskownicę. Dzięki zastosowaniu specjalnego rzutnika oraz sensorów, rzeczy wybudowane z piasku ożywają! Zwykła górka z piasku staje się wulkanem a dziura jeziorem, robi to naprawdę wielkie wrażenie i nie tylko na dzieciach! Do piaskownicy dołączyła również interaktywna trampolina na której można zagrać w jedną z wielu gier, oczywiście skacząc. Największa nowość czeka na nas na końcu ogromnej hali w której mieści się Jump Grunwald a jest to ogromny 3 piętrowy park linowy! Konstrukcja prawie sięga sufitu i ma 12 metrów wysokości! Do pokonania jest prawie 50 przeszkód, tutaj również są one o różnym stopniu trudności. Najtrudniejsze przeszkody czekają na nas na trzecim piętrze z którego możemy również wejść na blisko 20 metrową tyrolkę. 

Dowiedzieliśmy się również że to nie koniec nowości, już niedługo na Grunwaldzie pojawi się rampa z której będziemy mogli zjeżdżać na rowerach, hulajnogach, snowboardzie czy nartach po czym bezpiecznie wylądować na ogromnej poduszce kaskaderskiej. 

 

Jeśli chcecie być na bieżąco w nowościami w Jump Arenie sprawdzajcie ich strony: 

 

www.jumparena.pl

https://www.facebook.com/jumparenapoznan/

Kategoria: