Bieg Unijny 2020 - Zapraszamy

Już za niecałe 3 miesiące, dokładnie 1 maja 2020 odbędzie siódmy się Bieg Unijny w Przeźmierowie.  W tym roku organizacja tego wydarzenia przypadła Stowarzyszeniu Tarnowo Podgórne Biega oczywiście przy współudziale Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Gminy Tarnowo Podgórne pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Tarnowo Podgórne. 

Tegoroczna nowość, która mamy nadzieję spodoba się biegaczom to dwa dystanse do wyboru -  10 km lub 5 km. Kształt trasy to sprawdzona od lat pętla o długości 5 km.  

Zawody rozpoczną się o godz. 11.00, limit czasu wyniesie 90 min, więc o 12:30 wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg powinni już być na mecie. A tam czekać będzie pamiątkowy medal oraz poczęstunek. Start i meta biegu zlokalizowane będą jak co roku przy hali sportowej OSiR w Przeźmierowie. 

Na zwycięzców w klasyfikacji open kobiet i mężczyzn na obu dystansach będą czekać nagrody. Nagrodzeni zostaną także najszybsi biegacze w poszczególnych kategoriach wiekowych. Łącznie przewidywanych jest ponad 60 nagród dla najlepszych biegaczy. 

Dodatkowo Bieg Unijny jest zaliczany do Rankingu Sołectw więc przypominamy aby wpisywać sołectwo podczas zapisów  a sołectwa niech zgłaszają swoich reprezentantów 

Zapisy wystartowały 02.02.2020r. Zapisać się można za pośrednictwem strony https://foxter-spot.pl/bieg-unijny-2020  Tam również znajdziecie Regulamin biegu. Limit biegaczy to 300 osób. Warto nadmienić, że kolejną nowością w tym roku będą koszulki techniczne w pakiecie.

Wolontariusze skupieni wokół TPB zajmą się oprawą całego wydarzenia, które nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorskiego lokalnych firm. Zachęcamy wszystkich miejscowych i zamiejscowych przedsiębiorców do patronatu nad Biegiem Unijnym 2020.  

Projekt jest współfinansowany przez Gminę Tarnowo Podgórne.

artykuł: Tarnowo Podgórne Biega

Kategoria: 

Dodaj komentarz