BIEG UNIJNY 2020 | Patronat medialny Puls Gminy Tarnowo Podgórne.

Maj rozpoczniemy od biegowego wydarzenia, które jest dla nas nie lada wyzwaniem. Organizacja biegu to sporo pracy. Pomagają nam jednak doświadczone osoby z OSiR oraz z gminy, a patronatem medialnym naszą imprezę objął PULS GMINY. 

Chcemy robić to co lubimy i to co nam wychodzi najlepiej czyli – BIEGAĆ. Dlatego chcielibyśmy was zaprosić na wspólne treningi, które pomogą w przygotowaniach do Biegu Unijnego. Wiemy doskonale, że pierwsze w życiu 5km to spory wysiłek, więc  chcemy abyście z nami trenowali i dlatego zapraszamy was na wspólne treningi w każdy wtorek i czwartek o godz. 18.00 – spotykamy się pod biblioteką w Tarnowie Podgórnym. Nikt nie zostanie pozostawiony sobie samym, i nie istotne czy już biegasz czy też chcesz zacząć przygodę z bieganiem -  MY pomożemy.

Cały czas pracujemy również nad uatrakcyjnieniem Biegu Unijnego.  Szykujemy nowe niespodzianki dla zawodników jak i kibiców, chcemy aby z nami bawiły się całe rodziny. Więc zawodnicy przybywajcie ze swoimi partnerami, dziećmi żeby mogli wam kibicować, a my postaramy się żeby nikt się nie nudził i miło spędził ten czas. 

Zapisy cały czas na stronie https://foxter-sport.pl/bieg-unijny-2020

Pojawia się również wiele zapytań o Nordic Walking. Niestety nie ma oficjalnie klasyfikacji NW, ale w związku z tym, że powstał dystans 5 km dopuszczamy możliwość startu z kijkami (mimo, że wielu naszych znajomych chodziarzy zawsze się wypowiadało, że NW nie powinien się odbywać po asfalcie .

Jesteśmy otwarci na propozycje i na wasze spostrzeżenia. Zapraszamy na nasz profil na https://www.facebook.com/tpbiega/ i na profile Biegów Bieg Unijny oraz Bieg i Marsz Niepodległości, na których zawsze znajdziecie świeże informacje jak i możecie nas pytać tam o wszystko. 

Zapisy cały czas na stronie https://foxter-sport.pl/bieg-unijny-2020

TPB

Kategoria: