Bieg sztafetowy dla Szymka

Szymka już Państwu przedstawialiśmy, niemniej donosimy o kolejnej inicjatywie, która ma pomóc z zbieraniu pieniędzy na jego leczenie.

29 października ekipa z firmy Bevo organizuje bieg sztafetowy dla małego Szymka, syna kolegi z teamu.

U Szymka wykryto poważny nowotwór, ogromny guz w brzuszku — Neuroblastoma IV stopnia. Szymek jest w trakcie długotrwałego i kosztownego leczenia (immuneterapia nie jest finansowana przez NFZ). W zależności od przebiegu leczenia terapia przeciwciałami anty GD-2 zostanie przeprowadzona w Genui we Włoszech, w Greifswaldzie w Niemczech lub w Krakowie.

Piętnastu śmiałków, trzy drużyny, każda ma do pokonania łącznie dystans 30 km! Biegniemy o 9:00 wokół jeziora w Lusowie.

Zabawmy się razem! Typujcie w jakim czasie zwycięska drużyna dotrze do mety pokonując 30 km. Aby wziąć udział w typowaniu należy wpłacić minimum 10 zł na konto Fundacji i podać dokładny czas w formacie gg:mm:ss (chodzi o łączny czas jaki najlepsza sztafeta — drużyna spędzi na trasie od startu do mety). Pierwsze trzy osoby, które wytypują poprawnie lub będą bardzo blisko, otrzymują od naszej firmy vouchery na zakup sprzętu sportowego w sklepie Natural Born Runners. Zwycięzca otrzyma voucher o wartości 300 zł, kolejne dwie osoby odpowiednio 200 zł i 100 zł.

My wyciskamy siódme poty, a Wy opróżniacie portfele!
Typujcie i wpłacajcie ile możecie na konto Fundacji Pomocy dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu nr konta 72 1240 3220 1111 0000 3528 6598 z dopiskiem «Szymon Walkowiak — bieg»
Liczymy na Waszą pomoc! Każda złotówka jest bardzo ważna!

Źródło: http://poznan.carpediem.cd/events/1367431-bevo-biegnie-dla-szymka-at-pla...

Bieg sztafetowy dla Szymka
Kategoria: