To był dobry rok dla Pulsu

To był dobry rok dla Pulsu Gminy.

W maju 2016 roku rozszerzyliśmy naszą działalność i wydaliśmy oprócz Pulsu Gminy Dopiewo także Puls Gminy Tarnowo Podgórne. Każda z gazet porusza tematy wyłącznie z terenu jej zasięgu, według zasady, że czytelnika interesuje przede wszystkim to, co dotyczy jego i jego sąsiadów z podwórka.

Już dziś obie gazety wydawane są w nakładzie 10.000 egzemplarzy, docierają bezpośrednio do 8.000 tradycyjnych skrzynek pocztowych w dwóch gminach (Dopiewo i Tarnowo Podgórne). Gazetę papierową czytają miesięcznie tysiące ludzi, do tego setki zaglądają do wydania internetowego. Dopiewski profil gazety na Facebooku polubiło już prawie 1300 osób.

Od 2012 roku przygotowaliśmy dla Państwa 56 wydań gazet.
Codziennie aktualizujemy naszą stronę internetową i nasz profil na Facebooku, przez co mieszkańcy mogą być na bieżąco z tym, co się w okolicy dzieje.

W 2016 roku powiększył się także pulsowy zespół. Teraz filar Pulsów oprócz mnie tworzą także Magda Kubiak -Skrzypczak i Ola Chmielnik - Rubczak.

Sygnały jakie docierają do nas od Państwa dają nam siłę do dalszego działania. Czytacie i lubicie gazetę. To nas niezmiernie i niezmiennie cieszy.
Wciąż staramy się zbierać i publikować wiadomości istotne dla mieszkańców. Opowiadamy o ludziach stąd. Jesteśmy blisko naszych i gminnych spraw. Ważne dla nas są problemy ludzi żyjących tutaj. Wiele razy przyczynkiem do poruszenia przez nas jakiegoś tematu były sygnały właśnie od mieszkańców.

Do tego angażujemy się w różne akcje społeczne. Wspieramy organizacje pozarządowe i promujemy, z naszego punktu widzenia, wszelakie mądre inicjatywy.

Niezmiennie od początku jesteśmy niezależni od władz samorządowych i polityków.
Nasza działalność jest finansowana wyłącznie przez reklamodawców. Im należą się szczególne ukłony, bo bez nich by nas nie było.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
Agnieszka Wilczyńska

Kategoria: