Tarnovia Basket walczy o awans

Po kilku latach gry w III lidze koszykarze Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne zagrają o awans do II ligi. Mecze finałowe zostaną rozegrane w hali sportowej OSiR w Tarnowie Podgórnym w terminie od 6 do 8 maja br.

Organizatorem i gospodarzem rozgrywek jest Tarnovia Basket, która  w sezonie 2015/2016 została Mistrzem Wielkopolski III ligi i zwycięzcą półfinału III ligi. Celem Klubu jest awans, ale aby go zrealizować podopieczni trenera Macieja Dudzika muszą zająć 1 lub 2 miejsce w turnieju. Przeciwnikami będą: Hutnik Warszawa, UKS Calipers Kielce i KKS Drogbruk Kalisz. Wszystkie drużyny są na podobnym poziomie sportowym. Nie ma faworyta ani drużyny, która odstawałaby poziomem gry.

- …chcemy wykorzystać nasze atuty i awansować do 2 ligi. Zawodnicy i Klub liczą na doping kibiców, którzy w tym sezonie licznie pojawiali się na meczach w hali OSiR. To dla Nas wielkie wydarzenie i ukoronowanie całorocznej pracy sportowej i organizacyjnej. Cieszymy się, że to kibice w Tarnowie Podgórnym będą świadkami decydujących rozstrzygnięć. Emocji na pewno nie zabraknie, a Nasza drużyna walczyć będzie do ostatniej sekundy  – powiedział Szymon Drobina wiceprezes Tarnovii Basket.

Wszystkie mecze odbędą się w hali sportowej OSiR w Tarnowie Podgórnym na ul. Nowej 15. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny, a w ich trakcie na kibiców czeka wiele atrakcji przygotowanych przez Klub.

Harmonogram meczów:

Piątek:
Hutnik Warszawa - Calipers Kielce 17.00
Tarnovia - KKS Kalisz 20.00

Sobota:
Calipers - KKS 16.00
Tarnovia - Hutnik 19.00

Niedziela:
KKS - Hutnik 11.00
Calipers -Tarnovia 14.00

OSIR Tarnowo Podgórne

Tarnovia Basket walczy o awans
Kategoria: