Kabaret Skeczów Męczących z nowym programem w Przeźmierowie

Grupa, która powstała w Kielcach w 2003 roku od lat bawi Polaków, zdobywając ich uznanie i 50 kabaretowych nagród. Popularność przyniosły jej częste występy telewizyjne – KSM należy do najchętniej zapraszanych na rozmaite kabaretony. Program, który KSM zaprezentuje w Przeźmierowie będzie jednak składał się z nowych, nieemitowanych wcześniej w telewizji skeczy i piosenek.

„Pod prądem” to największa dotychczasowa produkcja kabaretu. „Ma być trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie” – pisze o programie kabaret, który zaprasza w nim na podróż po polskich absurdach. „Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała” – zachęcają członkowie Kabaretu Skeczów Męczących. Wystąpią oni w naszej gminie już po raz drugi. W 2014 roku zaprezentowali w Tarnowie Podgórnym program „Live” i spotkali się z gorącym przyjęciem publiczności.

Bez wątpienia, równie gorąco będzie 11 lutego o godz. 16 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) oraz online w serwisie Bilety24.pl.

Jarek Krawczyk, materiał nadesłany

Kabaret Skeczów Męczących