Fundacja „Nigdy nie jest za późno” na targach LOOK & beautyVISION w Poznaniu

W weekend 22-23 kwietnia najlepsi polscy fryzjerzy i cenione kosmetyczki odwiedzą targi, aby pokazać jakie stylizacje będą najmodniejsze w tym roku. Będzie także akcent tarnowski.

Podczas targów LOOK & beautyVISION, które odbywają się  22-23 kwietnia w Poznaniu odbędzie się wyjątkowy pokaz mody.

Przy współudziale podopiecznych Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka "Podaj dalej", wybitnych fryzjerów z marki  Kaaral – Mistrzów Świata we fryzjerstwie Marty Robak i Błażeja Adamusa oraz Magdaleny Grzesiak, a także doskonałych wizażystów z Folaroni Make Up Atelier Paris Poland – Sylwii Jagielskiej, Grażyny Walczak, Moniki Bączkowskiej i Ireneusza Folaron przygotowany został pierwszy na Międzynarodowych Targach Poznańskich pokaz, podczas którego w roli modelek i modeli wystąpią Motyle (tj. dziewczyny z Zespołem Downa) i Orły (ludzie na wózkach inwalidzkich).

Ubrani w przepiękne kreacje Kamy Ostaszewskiej. W choreografii przygotowanej przez Ewę Sobiak – choreografa, pedagoga i inspektora Polskiego Teatru Tańca. Pokaz uświetni wielokrotna mistrzyni Polski, tańcząca na wózku inwalidzkim, Kasia Błoch razem ze swoim pełnosprawnym partnerem. Pokaz poprowadzi Maciej Narożny wraz z Mają Stępień – pomysłodawczynią projektu „Piękno bez granic Poznań 2017” i założycielką tarnowskiej Fundacji "Nigdy nie jest za późno".

Na stoisku targowym Fundacji  zostaną pokazane obrazy, jakie powstały pod okiem abstrakcjonistki Beaty Pflanz na pierwszych w Polsce integracyjnych arte-terapeutycznych warsztatach ,,Namaluj swój świat’’, w których uczestniczyły osoby z niepełnosprawnością intelektualną i gimnazjaliści. Będziemy malować, nie tylko twarze ;) i udzielać bezpłatnych porad z zakresu makijażu i stylizacji osobom z niepełnosprawnościami.

Organizator: Fundacja "Nigdy nie jest za późno"
Partnerzy: Kaaral Polska – profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i trychologiczne, doradztwo i szkolenia,  Folaroni Make Up Atelier Paris Poland, Atelier Ostaszewska, Gmina Tarnowo Podgórne, Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka "Podaj dalej" oraz MTP

Godziny otwarcia targów
sobota (22.04): 10:00 - 18:00
niedziela (23.04): 10:00 - 18:00

Lokalizacja
Międzynarodowe Tragi Poznańskie / pawilony: 3, 3A / Wejście Wschodnie od ul. Głogowskiej i Wejście Północne A od ul.  Bukowskiej

Więcej o targach: http://look.mtp.pl

Agnieszka Wilczyńska na podstawie http://look.mtp.pl

Fundacja „Nigdy nie jest za późno” na targach LOOK & beautyVISION w Poznaniu (fot. https://www.facebook.com/fundacjanigdyniejestzapozno)