Rozśpiewana Gmina 2017

Reprezentanci przedszkoli i szkół oraz kochający śpiew mieszkańcy wystąpią w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym w niedzielę, 7 maja o godz. 12. Uczestniczyć będą w kolejnej edycji dorocznego przeglądu „Rozśpiewana Gmina”.

W tym roku przewodniczącym jury będzie Daniel Moszczyński. Jest on absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jest wokalistą, autorem tekstów, producentem muzycznym, realizował się także jako prezenter radiowy audycji Jazzy Moods w Good Time Radio. Na swoim koncie ma wiele wydawnictw muzycznych, w tym dwa autorskie albumy Wolny Band „Chwila Wolnego”, Terminal „Tree of Lie”. Komponował także dla Audiofeels, Kasi K8 Rościńskiej czy Kasi Wilk. Duża część publiczności kojarzy go także jako solistę Chóru Akademickiego UAM pod kierownictwem Jacka Sykulskiego. Na scenie pojawiał się też w roli aktora m. in. obok Stefana Friedmana czy Krystyny Sienkiewicz. Lubi eksperymentować także z brzmieniami elektronicznymi oraz z gitarowymi riffami w projekcie Omni Modo. Jest też liderem zespołu Bibobit, który wystąpił na tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wybrana grupa uczniów szkół podstawowych i starszych uczestników Rozśpiewanej Gminy zostanie zaproszona na warsztaty, które poprowadzi.

Zapraszamy do kibicowania i wysłuchania występów 7 maja o godz. 12 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Wstęp wolny.

24 kwietnia, czyli dziś, upływa termin zgłoszeń. Należy dostarczyć do GOK "SEZAM" wypełniony formularz dostępny na stronie www.goksezam.pl oraz akompaniament.
Jarek Krawczyk

Rozśpiewana Gmina 2017 (fot. https://www.facebook.com/events/102023310360725)