Wygraj bilety na koncert Face2Face w Tarnowie Podgórnym

W ich twórczości klasyczne korzenie przenikają się z muzyką popową, rockiem i jazzem. Choć muzycy mają wieloletnie doświadczenie sceniczne, zdobywane u boku gwiazd nie tylko polskiej muzyki, można ich nazwać debiutantami. Jesienią ubiegłego roku ukazała się bowiem pierwsza płyta zespołu Face2Face, który usłyszymy 20 maja w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.

Wspomniany album, zatytułowany „Inside the Noise” zawiera 11 autorskich kompozycji oraz instrumentalny utwór z serialu „Polskie drogi”. Pod bogatymi aranżacjami kryją się mocne melodie. Na wydanej przez Polskie Radio płycie znaleźć można piękne ballady i energetyczne, pop-rockowe kawałki o unikalnym brzmieniu. Obecność skrzypiec i wiolonczeli wspomaga męski głos, fortepian, gitary, bas oraz perkusję. – Głównym przesłaniem płyty jest zachęta do samodzielnego myślenia, ścierania poglądów z poszanowaniem odmiennych opinii – opowiadają muzycy.

Zanim założyli Face2Face, współpracowali m. in. z Rayem Wilsonem (ex Genesis), Robertem Robersonem, Stilskin, Eleni, Marylą Rodowicz, Marlą Blumenblatt, Kasią Wilk, Sylwią Grzeszczak, Liberem oraz zespołami Aleksandra Maliszewskiego i Zbigniewa Górnego.

Grupa koncertuje w Polsce i w Niemczech, a w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym zagra w sobotę, 20 maja o godz. 19. Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasach GOK „SEZAM”: w miejscu imprezy (od poniedziałku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż biletów online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Jarek Krawczyk

 

K O N K U R S!
Do wygrania podwójne zaproszenie na występ zespołu Face2Face 20.05.2017r. w Tarnowie Podgórnym.
Wystarczy lubić nasz profil na fb hwww.facebook.com/PulsGminyTarnowoPodgorne/, udostępnić post z informacją o koncercie i napisać do nas w prywatnej wiadomości swój numer telefonu. 
19.05 po godz. 16.00 wylosujemy zwycięzcę i skontaktujemy się z nim telefonicznie.

Wygraj bilety na koncert Face2Face w Tarnowie Podgórnym