Już w te wakacje ruszają zajęcia Twój Robot w Gminie Tarnowo Podgórne!

TwójRobot.pl to oparte na autorskim programie warsztaty z budowy i programowania robotów LEGO dla dzieci i młodzieży.
Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek edukacyjnych, która zdobyła tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, a także została doceniona przez MEN jako Miejsce Odkrywania Talentów.
Od ponad 10 lat zajmujemy się wpływem na przyszłość edukacji i promowaniem nauk ścisłych.

Półkolonie, to sprawdzony w ponad 20 placówkach w całym kraju sposób na kreatywny i wypełniony zabawą wypoczynek letni. Dla naszych uczestników w Tarnowie Podgórnym, przygotowaliśmy szereg tematów z zakresu robotyki, programowania, informatyki i animacji ruchowo-plastycznych. Każdego dnia zapewniamy nie tylko świetną zabawę, ale i bardzo twórcze godziny dla mózgu
W te wakacje wspólnie powiemy nudzie NIE!

Czym jest robotyka?
...to nowoczesna dziedzina, która łączy informatykę, fizykę, mechanikę i elektronikę. Uznawana jest jako najszybciej rozwijająca się dziedzina na świecie. W praktyce jest to budowanie robotów i ożywianie własnoręcznie wykonanego urządzenia.
Podczas lekcji pociechy korzystają z zestawów edukacyjnych LEGO EV3 i RoboKids, które zawierają specjalne mikrokomputery, silniki, czujniki odległości, dźwięku, dotyku oraz koloru.
Młodsze dzieci (do lat 7) pracują  na specjalnie zaprojektowanych dla nich zestawach ! Nie wymagamy specjalnych umiejętności, wystarczy chęć odkrywania i dobrej zabawy!
Warsztaty dla starszych uczestników, na tych warsztatach wchodzimy już poziom wyżej i tworzymy roboty przy pomocy zestawów LEGO oraz programujemy na komputerach!

Rozkład dnia naszych półkolonii od pon. do piątku godziny opieki od 7.30 do 17.30 , III posiłki i codzienna porcja robotyki pomiędzy 9:30 a 16:30. Zapisy i szczegóły Tel. 606 647 246 lub tarnowopodgorne@twoj.robot.pl

Artykuł sponsorowany

Już w te wakacje ruszają zajęcia Twój Robot w Gminie Tarnowo Podgórne!
Kategoria: 

Komentarze

super jest

.