Kino Zielone Oko zaprasza w październiku

Zapraszamy do kina. Do kina Zielone Oko, które jest bardzo blisko nas – w Przeźmierowie.

1.10 godz. 18.00 Podwójny kochanek
Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w swoim terapeucie Paulu. Nie ma przed nim tajemnic, a z czasem zafascynowany nią mężczyzna również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kiedy miesiąc później mieszkają już razem, bohaterka zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Poznając jego kolejne fantazje erotyczne, Chloé zaczyna odkrywać coraz mroczniejsze i przerażające  wymiary zarówno jego, jak i swojej seksualności.

Na belgijsko-francuski thriller François Ozona zapraszamy do Kina Zielone Oko w niedzielę, 1 października o godz. 18.  Bilety w cenie 15 zł do nabycia w miejscu seansu na godzinę przed seansem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

8.10 godz. 18.00 The Square
Bohater nagrodzonego Złotą Palmą dla najlepszego filmu na festiwalu w Cannes jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Pracuje jako dyrektor prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i wysoką pozycję społeczną. Jeździ drogim samochodem, przykładnie opiekuje się córkami, kreuje się na filantropa. Jednak podczas przygotowań do premiery instalacji „The Square”, z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunku okaże się być dla niego sporym wyzwaniem. Zwłaszcza, że niedawno się rozwiódł i lubi wdawać się w niezobowiązujące romanse.

Czarną komedię szwedzkiego reżysera Rubena Östlunda zobaczymy w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 8 października o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w miejscu seansu na godzinę przed seansem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

22.10 godz. 18.00 Ptaki śpiewają w Kigali
Akcja najnowszego filmu Krzysztofa Krauzego toczy się w roku 1994. Po tym, jak w Kigali zestrzelono samolot prezydenta Rwandy, trwają rozruchy między plemionami Tutsi i Hutu. W ciągu trwających 100 dni czystek, z rąk ekstremistów ginie około milion ludzi. Świadkiem tych wydarzeń jest Anna, polska ornitolog, która przyjechała do Afryki prowadzić badania nad spadkiem populacji sępów w Rwandzie. Gdy zaczyna się ludobójstwo, Polka ratuje przed śmiercią młodą dziewczynę z plemienia Tutsi – Claudine. Umożliwia jej ucieczkę do Polski. Po przylocie nad Wisłę kobiety próbują otrząsnąć się z koszmarnych przeżyć, ale nie są w stanie odnaleźć się w rutynie codziennego życia. Pewnego dnia, po upływie kilku lat, Klarysa decyduje się na powrót do ojczyzny. Anna wyrusza wraz z przyjaciółką w tę niezwykle emocjonującą podróż do samego serca Afryki. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w miejscu seansu na godzinę przed seansem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Nagrodzony Srebrnymi Lwami na festiwalu w Gdyni, dramat społeczny zobaczyć będzie można w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 22 października o godz. 18.

FILMY DLA DZIECI

8.10 godz. 12.30 Zielona szkoła
Bohaterka, ośmioletnia Meral, przenosi się z rodziną do innego miasta. Oznacza to dla niej zmianę szkoły. Dziewczynka próbuje nawiązać pierwsze przyjaźnie przed wyjazdem na jesienny obóz. Jest to jednak trudniejsze, niż jej się wydawało. Dużo łatwiej nawiązuje więź z małą białą myszką, która zamieszkuje jej nowy pokój. Meral nazwała nową przyjaciółkę Peepeep i postanowiła zabrać ją na obóz – w obawie, że dzikiego lokatora odkryją jej rodzice. Dzięki myszce, dziewczynka szybko zdobywa uznanie kolegów. Niestety, chwila nieuwagi sprawia, że Peepeep zostaje porwana przez sowę. Meral wraz z kolegami wyrusza do lasu na wyprawę ratunkową, podczas której pozna siłę prawdziwej przyjaźni. 

Na familijny film Simone van Dusseldorpa zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 8 października o godz. 12.30.  Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów) do nabycia w miejscu seansu na godzinę przed seansem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

22.10 GODZ. 12.30 Gang Wiewióra 2
Kontynuacja historii Wiewióra, która zrobiła furorę wśród młodych widzów, zaczyna się sielankowo. W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a sam Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w park rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: „to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę”. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać.

Animowaną komedię z polskim dubbingiem Kino Zielone Oko wyświetli w niedzielę, 22 października o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów) do nabycia w miejscu seansu na godzinę przed seansem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Kino Zielone Oko zaprasza w październiku
Kategoria: