Nagrodzeni wolontariusze

 

24 maja w siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu podczas ósmej Gali Wolontariatu nagrodzono 57 najbardziej zasłużonych wolontariuszy powiatu poznańskiego. W tym pięcioro z naszej gminy.

Kto mógł zostać wyróżniony? – Gala Wolontariatu, to inicjatywa Rady Powiatu, której wykonanie należy do starosty. Organizacje z terenu powiatu poznańskiego są proszone o nominowanie osób, które w danym roku najbardziej zasłużyły się swoimi działaniami w różnego rodzaju klubach czy stowarzyszeniach. W tej edycji 54 organizacje zgłosiły swoich przedstawicieli. Wyróżnieni otrzymali okolicznościową statuetki – wyjaśniła Małgorzata Halber, wiceprzewodniczącą Rady Powiatu w Poznaniu.

Uroczystość, która odbyła się 24 maja w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Poznaniu, uświetniła swoim występem Hanna Sztachańska, 10-letnia piosenkarka, laureatka II nagrody Powiatu Poznańskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury w 2015 r.

Nagrodzeni z terenu naszej gminy:

Elżbieta Biniek (Uniwersytet Trzeciego Wieku, Baranowo)

Krzysztof Kozanecki (Klub Kolarski Tarnovia, Tarnowo Podgórne)

Danuta Sroka (Fundacja „Otoczmy Troską Życie”, Jankowice)

Anna Szafran (Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Iskierka Nadziei, Tarnowo Podgórne)

Halina Wodziczka (Klub Seniora Tarnowo Podgórne)

Serdecznie gratulujemy. Niech nigdy nie zabraknie Państwu siły aby pomagać innym.

 

 Agnieszka Wilczyńska na podstawie http://powiat.poznan.pl/nagrodzono-wolontariuszy (Redaktor: Tomasz Sikorski 24 maja 2016)

8. Gala Wolontariatu w Starostwie Powiatowym w Poznaniu (fot. http://powiat.poznan.pl/nagrodzono-wolontariuszy)
Kategoria: