Ulubiony Młynarski Piotra Machalicy

Muzyka, elementy teatru i doskonałe teksty. Tego wszystkiego spodziewać się możemy w sobotę, 28 października o godz. 18.00 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Zobaczymy wówczas recital Piotra Machalicy „Mój ulubiony Młynarski”. Będzie on hołdem złożonym Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który „Jego piosenki śpiewa od zawsze”. Nigdy dotąd nie wykonywał jednak programu, który w całości składa się z utworów (piosenek, ale i poezji) Wojciecha Młynarskiego.

„Mój ulubiony Młynarski” to koncert na głos, dwie gitary, trąbkę, instrumenty perkusyjne i akordeon. Piotrowi Machalicy towarzyszą instrumentaliści: Krzysztof Niedźwiecki, Michał Walczak i Paweł Surman. Wśród niezapomnianych utworów Mistrza włączonych do programu są m. in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą” i „Blue Tango”.

Premiera tego recitalu miała miejsce w warszawskim Och Teatrze w maju bieżącego roku. Bilety na ten wyjątkowy koncert w cenie 50 zł do nabycia w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Jarek Krawczyk

Ulubiony Młynarski Piotra Machalicy
Kategoria: