Kino Zielone Oko zaprasza w listopadzie

W listopadzie zapraszamy do kina. Zielone Oko w Przeźmierowie przygotowało naprawdę ciekawe propozycje!

Twój Vincent – 12.11 godz. 18.00
Za sprawą nowatorskiej formy ten film już zapisał się w światowej historii kina. „Twój Vincent” to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie. Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana przez jednego ze 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy przenieśli na ekran świat znany z obrazów Vincenta van Gogha.

Polsko-brytyjska kooprodukcja w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana to nie tylko doznania estetyczne. To także wciągająca historia kryminalna. Akcja rozgrywa się wokół okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny? Czy rzeczywiście śmiertelną ranę postrzałową zadał sobie sam? Jak ostatnie chwile malarza, który umarł nim jego twórczość uczyniła go sławnym, wspominają jego bliscy znajomi?

O tym przekonają się wszyscy, którzy wybiorą się w niedzielę, 12 listopada o godz. 18 do Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

 

Wszyscy moi mężczyźni – 19.11 godz. 18.00
Bohaterka filmu, Alice, po rozstaniu z mężem opuszcza wraz z córkami Nowy Jork i wraca do rodzinnego domu w Los Angeles. Znajduje tam pracę i szkołę dla dzieci, a sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jak ona – przybyli do miasta aniołów w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową, a Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś więcej. To jednak nie koniec wrażeń: prawdziwe emocje zaczynają się, gdy do drzwi Alice puka jej dawny mąż. Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Odpowiedź daje komedia romantyczna „Wszyscy moi mężczyźni”, którą w Kinie Zielone Oko zobaczymy 19 listopada o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

 

Ach, śpij kochanie – 26.11 godz. 18.00
Oparta na faktach fabuła filmu opowiada historię, która wydarzyła się w latach 50. w Krakowie. W mieście od kilku lat znikają ludzie, w sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek – Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale też człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają akta spraw i dowody. Ludzie, którym ufał odwracają się od niego, a między nim a podejrzanym tworzy się nietypowa relacja. W tle całej sprawy pojawia się też tajemnicza kobieta…

Andrzej Chyra, Tomasz Schuchardt, Bogusław Linda, Arkadiusz Jakubik, Katarzyna Figura i Andrzej Grabowski – to tylko niektórzy  aktorzy, którzy zagrali w najnowszym filmie Krzysztofa Langa. Kino Zielone Oko wyświetli go w niedzielę, 26 listopada o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

 

FILMY DLA DZIECI

Miś Bamse i miasto złodziei – 12.11 godz. 12.30
Za sprawą przygotowywanego przez babcię miodu tytułowy miś jest najsilniejszym niedźwiedziem na świecie. Babcia zostaje jedna porwana, a Bamse postanawia wraz z przyjaciółmi – żółwiem i zajączkiem – wyruszyć w niebezpieczną podróż do Lasu Złodziei. Pełna przygód wyprawa pozwala bohaterom przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni.

Szwedzka Animacja wyświetlona zostanie w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 12 listopada o godz. 12.30. Bilety dla dzieci kosztują 10 zł, a towarzyszący im opiekunowie mogą wejść na seans za symboliczną złotówkę. Zapraszamy do kas w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

 

Kacper i Emma jadą w góry – 26.11 godz. 12.30
Ten film pozwoli w jesienną niedzielę przywołać klimat wakacji. Po zakończonym roku szkolnym na zasłużony wypoczynek wybierają się Kacper i Emma – para dzieciaków, które najlepiej wiedzą jak sprawić sobie frajdę. Idealnym miejscem wydają się góry – to nie tylko świeże powietrze i cudowne widoki, ale też okazja na przeżycie rozmaitych przygód. Bohaterowie filmu pakują swoje ulubione pluszaki i wyruszają przygodzie na spotkanie. Zdobywają górskie szczyty, biwakują, poznają dzikie zwierzęta.

Na norweski familijny film skierowany do najmłodszych widzów zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 26 listopada o godz. 12.30. Bilety dla dzieci kosztują 10 zł, a towarzyszący im opiekunowie mogą wejść na seans za symboliczną złotówkę. Zapraszamy do kas w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Materiał nadesłany

Kino Zielone Oko zaprasza w listopadzie