Kiermasz Bożonarodzeniowy w Baranowie

Publiczna Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa w Baranowie, ul. Platynowa 1, serdecznie zaprasza na trzecią edycję Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbędzie się 9 grudnia w godzinach 13.00 – 17.00.

Kiermasz organizowany jest przez Radę Rodziców, a dochód z tego wydarzenia przeznaczony zostanie tradycyjnie na dzieci – tym razem m.in. na wyposażenie szkolnej pracowni fizyko-chemicznej, która już od przyszłego roku szkolnego będzie naszym dzieciakom niezbędna.

Podczas Kiermaszu, czynne będą klasowe stoika, na których zakupić będzie można przepiękne świąteczne dekoracje, ozdoby choinkowe, słodycze i drobne upominki i prezenty - wszystko własnoręcznie wykonane przez Uczniów, Nauczycieli i Rodziców Akademii Pitagorasa.

Ponadto zaoferujemy coś na ząb – podobnie jak w zeszłym roku podczas Kiermaszu czynna będzie nasza szkolna Kawiarenka z bogatą ofertą domowych ciast, tart, dań gorących, zup, kawy i herbaty. W tym roku, po raz pierwszy, czynne będzie również dedykowane stoisko z wypiekami bezglutenowymi, bezmlecznymi i wegańskimi! Oprócz stoisk klasowych i kawiarenki czekają na Was liczne atrakcje – konkursy z nagrodami, występy artystyczne i cudowna, świąteczna atmosfera. Nie może Was tam zabraknąć! A cel jest jak najbardziej szczytny, zatem zapraszamy już dziś!

Materiał nadesłany

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Baranowie