XIV Bieg i nordic walking z okazji Święta Niepodległości już za nami 

11.11.2017r w Baranowie odbył się już po raz czternasty  Bieg i Nordic Walking. W tegorocznym biegu i marszu na starcie ogółem stanęło aż 242 osoby! W biegu na 7,5 km. startowały łącznie 63 osoby, w biegu na 4 km.  79 osoby, w nordic walking na 4 km. 100 osób.
 
Wszyscy szczęśliwie dotarli do mety, gdzie każdy otrzymał pamiątkowy medal ufundowany przez: Instalcompact Service oraz Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Baranowie.

Nie zabrakło też niepodległościowego akcentu:) Zawodnicy i kibice dumnie nosili na piersiach biało-czerwone kokardy, które przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Baranowie  pod kierunkiem Pani Małgorzaty Jednac- Antkowiak.
 
Oficjalne wyniki w poszczególnych konkurencjach dostępne są już na stronie: www.czasnachip.pl/wyniki.php

W ramach biegu głównego oraz nordic walking rozegrano kolejną rundę Mistrzostw Sołectw Gminy Tarnowo Podgórne. Szczegółowa klasyfikacja będzie opublikowana na stronie www.osir.pl w najbliższych dniach.
Po zakończonej rywalizacji na zawodników czekała gorąca grochówka i pyszny pączek Następnie odbyła się dekoracja i nagrodzenie zwycięzców oraz losowanie nagród wśród wszystkich pozostałych startujących. Dzięki ogromnemu wsparciu Sponsorów i Partnerów do zawodników trafiło ponad 70 kart upominkowych, bonów, karnetów i voucherów następujących firm: Instytut Zdrowia i Urody Aspazja, Centrum Terapii Manualnej, Wuef Club, Tarnowskie Termy, Decathlon, Vermo, Multikino.

Fundatorami nagród dodatkowych byli także: placówka partnerska Alior Bank w Przeźmierowie, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Baranowie, Sołectwo Baranowo.
 Nagrody główne dla zwycięzców ufundowali: Gmina Tarnowo Podgórne, Instytut Zdrowia I Urody Aspazja, Centrum Terapii Manualnej, Sport Test Polska.
 Gorące podziękowania kierujemy do Pana Jędrzeja Popielarza z firmy Flow Events, który już kolejny rok zabezpiecza nas od strony medycznej, zapewniając dyżur karetki całkowicie bezpłatnie!
 Firmie Centrum Terapii Manualnej szczególne podziękowania za doskonałą opiekę fizjoterapeutyczną przed i po zawodach.
 Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Kamińskiej, Danucie Łakomej oraz Norbertowi Pecoltowi którzy wyjątkowo mocno zaangażowali się w pracę przy organizacji imprezy. 
Dziękujemy ekipie OSiR z Baranowa za wsparcie techniczne, Wolontariuszom i ich opiekunom za nieoceniony wkład w pracę biura zawodów oraz zabezpieczenie trasy.
 Państwu Marianowskim dziękujemy za pyszną grochówkę! 

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy najbardziej i najgoręcej! Bez Was to wszystko nie miałoby sensu! To dla nas ważne, że wszystkie te lata jesteście z nami i tak licznie stawiacie się na starcie. Niezależnie od pogody, zawsze możemy na Was liczyć!  Już teraz zapraszamy na XV Bieg i Nordic Walking 11.11.2018!  Mamy nadzieję, że będziecie nas dobrze wspominać i za rok stawicie się w komplecie.

Impreza współfinansowana przez Gminę Tarnowo Podgórne.

Katarzyna Polańska-Bebejewska, materiał nadesłany

 

XIV Bieg i nordic walking z okazji Święta Niepodległości już za nami 
Kategoria: