III Jarmark Bożonarodzeniowy w Przeźmierowie

Z niektórymi prezentami świątecznymi warto poczekać do 10 grudnia. Wtedy to właśnie odbędzie się w Przeźmierowie III Jarmark Bożonarodzeniowy. Od 11.30 do 18 na odwiedzających czekać będą nie tylko liczne stoiska, ale i sporo dodatkowych atrakcji.

Tym razem wszystko wydarzy się w wielkim namiocie usytuowanym na parkingu przeźmierowskiego Centrum Kultury. Na straganach nie zabraknie rękodzieła, dekoracji i rozmaitych przysmaków. Dzieci i dorośli będą mogli nauczyć się wielu ciekawych rzeczy na warsztatach plastycznych. Świąteczny nastrój podkreśli natomiast żywa szopka z prawdziwym osiołkiem. Rozstrzygnięty zostanie konkurs na choinkową ozdobę, a mieszkańcy i goście jarmarku wspólnie ubiorą choinkę. Nie zabraknie oczywiście występów artystycznych.

Wizytę na Jarmarku warto połączyć także z seansem kinowym: o godz. 12.30 w Kinie Zielone Oko wyświetlony zostanie film dla dzieci, a o 18, tuż po zakończeniu imprezy – film dla dorosłych. Więcej szczegółów znaleźć będzie można w grudniowym wydaniu TarNowej Kultury, na stronie www.goksezam.pl i profilu GOK „SEZAM” na Facebooku.

Jarek Krawczyk

III Jarmark Bożonarodzeniowy w Przeźmierowie
Kategoria: