Kino Zielone Oko w Przeźmierowie zaprasza w grudniu

W grudniu przeźmierowskie kino Zielone Oko przygotowało dla widzów same hity!! Nie można nie pójść więc do kina!!

3.12 godz. 18.00 „Pewnego razu w listopadzie”
Marek, bohater filmu „Pewnego razu w listopadzie” właśnie rozpoczyna studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Ma piękną i odwzajemniającą jego uczucie dziewczynę. Na co dzień troskliwie opiekuję się matką, z którą mieszka w przedwojennej kamienicy. Kiedy w wyniku eksmisji rodzina traci dach nad głową, rozpoczyna się wyczerpująca tułaczka po Warszawie – między jedną noclegownią a drugą. W końcu Markowi udaje się wynegocjować miejsce w skłocie w centrum miasta. Szczęście bohaterów nie trwa długo, bo w stolicy właśnie rozpoczyna się manifestacja niepodległościowa. Do budynku, w którym znaleźli schronienie, próbuje wedrzeć się grupa agresywnych chuliganów. Wydarzenia, jakie rozegrają się w murach skłotu, odcisną niemożliwe do zatarcia piętno na życiu wszystkich bohaterów. 

Dramat obyczajowy Andrzeja Jakimowskiego zobaczymy w Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 3 grudnia o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł można kupować w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

10.12 godz. 18.00 „Listy do M3”
Komedia romantyczna „Listy do M3” to jeden z największych kinowych przebojów ostatnich dni. Opowiada historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Na ekranie zobaczymy m. in. Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka, Magdalenę Różczkę, Borysa Szyca i Wojciecha Malajkata. Na projekcję zapraszamy w niedzielę, 10 grudnia o godz. 18 do Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 15 zł można kupować w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

17.12 godz. 18.00 „Blade Runner 2049”
„Blade Runner 2049” w reżyserii Denisa Villeneuve jest kontynuacją “Łowców androidów” Ridleya Scotta z 1982. Akcja toczy się w roku 2049, czyli 30 lat po wydarzeniach ukazanych w pierwszej części. Kiedyś Rick Deckard tropił i eliminował replikantów z serii Nexus 6. Dziś ukrywa się po tym, jak w 2019 roku uciekł z Los Angeles. Gdy oficer K odkrywa fakt, który może zniszczyć resztki społeczeństwa, jego jedyną nadzieją okazuje się być były „łowca androidów”. Musi śpieszyć się z jego poszukiwaniem, bo na trop Deckarda wpada także Niander Walles i jego posłuszna replikantka-aniołek Luv.

W niemal trzygodzinnym filmie science-fiction zobaczymy takie gwiazdy jak Ryan Gosling, Harrison Ford, czy Jared Leto. Na seans zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 17 grudnia o godz. 18.  Bilety w cenie 15 zł można kupować w miejscu pokazu (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

DLA DZIECI

10.12 godz. 12.30 „Zimowe przygody Jill i Joy”
Jill i Joy mają już po 9 lat. Obie mieszkają w magicznym domu, specjalnie zaprojektowanym tylko dla dwóch lokatorek. Pewnego grudniowego wieczora u progu ich domku zatrzymuje się malutki samochód wielkości pudełka po butach, z którego wysiada rodzina Maluśkich. W wyniku nieszczęśliwego wypadku straciła ona dach nad głową i szuka zastępczego domu. Zachęceni przez Jill i Joy Maluścy wprowadzają się do ich domku. Wkrótce odczują jednak, że nie wszyscy „duzi” ludzie mają wobec nich czyste intencje.

Na fiński film familijny Saary Cantell zapraszamy w niedzielę, 10 grudnia o godz. 12.30 do Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety kosztują 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów). Można je kupować w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Materiał nadesłany

 

Kino Zielone Oko w Przeźmierowie zaprasza w grudniu
Kategoria: