Kino "Zielone Oko" zaprasza w lutym

Także w lutym w kinie "Zielone Oko" w Przeźmierowskim Centrum Kultury będą wyświetlane świetne filmy!
Nie przegapcie, bo to zawsze dobre kino, seanse bez reklam i taniej niż w innych kinach.

11.02 godz. 18.00 - The Florida Project
Bohaterka filmu, Moonee, ma sześć lat i zawadiacki uśmiech, a dni spędza poza domem z paczką przyjaciół. Mieszka w motelu Magic Castle, wściekle liliowym budynku, który przypomina pałac z bajki. Mała rozrabiaka wraz ze swoją zbuntowaną mamą Halley, układają sobie życie w tym niezwykłym miejscu. Moonee zdaje się być najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Nie wie jednak jak ryzykowne kroki podejmuje jej matka, by opłacić pokój w motelu na kolejny tydzień.
Wielokrotnie nagradzany dramat Seana Bakera z Williamem Dafoe, Brooklynn Price i Valerią Cotto w rolach głównych zobaczymy w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 11 lutego o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 w siedzibie GOK „SEZAM”, od poniedziałku do piątku w godz. 15-20 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym i od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz bezpośrednio przed seansem w Centrum Kultury Przeźmierowo. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

18.02 godz. 18.00 - Gra o wszystko
Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim swoją fortunę zdobyła jednak nie dzięki nartom, a dzięki… kartom. Molly Bloom, bo o niej mowa, przez 10 lat prowadziła ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Jedynym jej sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.
Oparty na faktach dramat biograficzny Aarona Sorkina z Jessiką Chastain, Idrisem Elbą i Kevinem Costnerem Kino Zielone Oko wyświetli w niedzielę, 18 lutego o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 w siedzibie GOK „SEZAM”, od poniedziałku do piątku w godz. 15-20 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym i od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz bezpośrednio przed seansem w Centrum Kultury Przeźmierowo. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

25.02 godz. 18.00 - Gotowi na wszystko. Exterminator
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy. Z myślą o tym założyli zespół Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje i „prawdziwe życie” nie zawsze do siebie przystają. Przeżywający kryzys związku lider zespołu Marcyś zatrudnienie znalazł w sklepie ojca, wirtuoz gitary Lizzy został szeregowym pracownikiem banku, basista Jaromir pracuje w fabryce pianki poliuretanowej i próbuje sprostać obowiązkom ojca rodziny, perkusista Makar przebywa w szpitalu psychiatrycznym, a ostatni z muzyków, Cypek, pracuje za granicą. Pewnego dnia powracają stare wspomnienia – pani burmistrz okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się jednak, że propozycja ma pewien haczyk: chłopcy musza sprzeniewierzyć się swoim ideałom, wystąpić na kilku festynach i grać utwory dalekie od wymarzonego repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają konflikt z liderką zespołu Wisienki i pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitalnych czasów – Julci.
Obok takich aktorów jak Paweł Domagała, Krzysztof Czeczot i Piotr Żurawski, na ekranie pojawi się lider zespołu Coma Piotr Rogucki. Na seans zapraszamy do Kina Zielone Oko w niedzielę, 25 lutego o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 w siedzibie GOK „SEZAM”, od poniedziałku do piątku w godz. 15-20 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym i od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz bezpośrednio przed seansem w Centrum Kultury Przeźmierowo. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

 

FILMY DLA DZIECI

11.02 godz. 12:30 - Między nami wampirami 2D
Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat zafascynowany jest wszystkim, co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira. Vigo, podobnie jak on sam, ma 13 lat i jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli robienie im psikusów, and picie krwi przekłada smak soku z buraczków! Od tej chwili Tony i jego nowy kumpel wampirek przeżywają wiele zdumiewających przygód. Odkryją m. in. sekret latających krów i pokrzyżują złośliwe plany Pana Kołeckiego – niestrudzonego łowcy wampirów.
Na europejski film animowany z pogranicza fantasy i komedii zapraszamy do Kina Zielone Oko w niedziele, 11 lutego o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (opiekunowie) dostępne są w Centrum Kultury Przeźmierowo od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

25.02 godz. 12.30 - Villads
Pełen energii, obdarzony bujną wyobraźnią sześciolatek Villads, przygotowuje się do ważnego momentu w życiu: rozpoczęcia nauki. Z uwagą słucha starszej siostry, która wciąż narzeka na szkołę i tęskniących za nią rodziców. Jednocześnie Villads nie rozumie wielu zasad ustanawianych przez dorosłych, a szkoła staje się dla niego kolejnym polem bitwy, której reguły trudno zaakceptować. Przetrwać pierwszą klasę pomaga mu jednak spryt i pomysłowość.
Duński film familijny Kino Zielone Oko pokaże w niedzielę, 25 lutego o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (opiekunowie) dostępne są w Centrum Kultury Przeźmierowo od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Materiał nadesłany

Kino "Zielone Oko" zaprasza w lutym
Kategoria: