„Rozwijalnia Kobiet” wreszcie w Lusowie

Drogie Panie 26 marca w godz. 18.00 – 21.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie Rozwijalni Kobiet w Lusowie.

Gościć nas będzie restauracja Stara Wozownia.

Choć Rozwijalnia działa już z powodzeniem w Wielkopolsce od 2 lat: w Poznaniu, Swarzędzu, Kórniku, Mosinie i Wrześni, w Lusowie zagości po raz pierwszy.

Spotkania Rozwijalni Kobiet powstały z myślą o kobietach, która prowadzą własną firmę oraz tych, które się do tego przymierzają, szukają pomysłu na siebie.
Spotykamy się raz w miesiącu. Motywujemy, inspirujemy, dzielimy się doświadczeniami związanymi z prowadzeniem własnej firmy, nawiązujemy nowe kontakty biznesowe, zarażamy pozytywną energią.
Na każde spotkanie zapraszamy eksperta, który prowadzi dla nas krótki warsztat w tematyce związanej z rozwojem własnej firmy: sprzedażą, storytellingiem, promocją firmy w mediach społecznościowych, wystąpieniami publicznymi, motywacją, wizerunkiem, autoprezentacją itp.
W drugiej części spotkania jest okazja do tego, aby opowiedzieć o sobie, przedstawić swoją firmę, nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Na spotkaniu w Lusowie ekspert od marketingu w sieci opowie o tym, jak skutecznie promować swoja firmę w internecie. Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zapisać na http://rozwijalniakobietwlusowie.getresponsepages.com/

Koszt uczestnictwa dla 1 osoby 79,- zł, dla 2 osób 138,- zł

W cenie spotkania przewidziane jest:
- 1,5 godz. warsztat
- 1,5 godz. networking
- przerwa kawowa z poczęstunkiem

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Anna Diller

„Rozwijalnia Kobiet” wreszcie w Lusowie