Gminni seniorzy i młodzież na scenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Już w najbliższą niedzielę w ramach projektu „Piękno bez granic” Fundacji Nigdy Nie Jest Za Późno nasi gminni seniorzy wystąpią na scenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w międzypokoleniowym pokazie mody z udziałem osób w wieku senioralnym i młodzieży.

Termin i miejsce: 25 marca 2018 / Scena Główna paw.8A / Targi LOOK & beautyVISION / Międzynarodowe Targi Poznańskie

W roli modelek i modeli wystąpią seniorzy wraz z dziećmi i młodzieżą. 
Pokaz przygotowano przy współudziale  wybitnych fryzjerów z marki  Kaaral – Mistrzów Świata we fryzjerstwie - Martą Robak i Błażejem Adamusem, a także doskonałych wizażystów z Akademii Wizażystyki  Maestro- Mistrza Świata Olafa Tabaczyńskiego.

Gwiazdy wystąpią w ubraniach firmy Decathlon Polska i Quiosque. W choreografii Bartłomieja Raźnikiewicza – tancerza i choreografa z Drama Dance Theater. Gościnnie zatańczy para najstarszych tangero w Polsce z Fundacji Wspierającej Kulturę Tanga Argentyńskiego ”Salida’’- Halina i Józef Szulc. Pokaz poprowadzi Maciej Narożny z Radia Eska wraz z Mają Stępień – pomysłodawczynią projektu „Piękno bez granic Poznań 2018” i założycielką Fundacji "Nigdy nie jest za późno".

Na stoisku Fundacji  zostaną pokazane wyjątkowe zdjęcia z pierwszych w Polsce warsztatów stylu i rozwoju osobistego dla seniorów pt. ,,Piękni i zadbani w każdym wieku‘’ wykonane przez Kat Piwecką. Będzie także możliwość zrobienia makijażu i uzyskania bezpłatnych porad z zakresu makijażu i stylizacji dla osób w wieku 55 plus.

Pierwszy taki pokaz zaprezentowany został podczas inauguracji nowego roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Tarnowie Podgórnym 4.10.2017 roku w Przeźmierowie.

Agnieszka Wilczyńska na podstawie http://look.mtp.pl/pl/

 

Gminni seniorzy na scenie Międzynarodowych Targów Poznańskich
Kategoria: