Bass Astral x Igo z orkiestrą w Przeźmierowie

Jeden z najbardziej rozchwytywanych duetów elektronicznych, Bass Astral x Igo, po wydaniu znakomitej, drugiej płyty „Orell” i zagraniu kilkunastu koncertów w największych klubach, postawił sobie kolejne wyzwanie: mini-trasę z 11-osobowym zespołem. Bass Astral x Igo Orchestra odwiedzi tylko 4 miejscowości, w tym Przeźmierowo!

To miał być zaledwie poboczny projekt dwóch muzyków rockowej grupy Clock Machine. Basista Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek postanowili nagrać wspólnie kilka utworów w elektronicznej stylistyce. Setki tysięcy odsłon na YouTube, seria wyprzedanych koncertów, i błyskawicznie rosnąca rzesza fanów sprawiły, że chwilowa przygoda trwa do dziś i przybiera kolejne oblicza.

Najnowszym będzie seria 4 koncertów z sekcją smyczkową, dętą i rytmiczną, którą tworzą muzycy Clock Machine i 9Kidneys. Bilety na ten koncert nie są sprzedawane w kasach GOK „SEZAM”. Dostępne są wyłącznie na stronie aplikacji Going i mimo cen zaczynających się od 60 zł rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Warto przeżyć to niezwykłe wydarzenie w Centrum Kultury Przeźmierowo. Na koncert zapraszamy w sobotę, 7 kwietnia o godz. 20.00

Jarek Krawczyk

 

Bass Astral x Igo z orkiestrą (fot. nadesłane)
Kategoria: