Rozwijalnia Kobiet w Lusowie

Te cykliczne spotkania mają na celu wzmacnianie kompetencji kobiet prowadzących swoje biznesy (lub planujących je założyć), poznanie innych kobiet, ale przede wszystkim dają niesamowitą dawkę pozytywnej energii i wiary we własne siły.

Na spotkanie przybyło ponad 20 kobiet. W pierwszej części założycielka Rozwijalni Anna Diller przedstawiła ideę i swoją historię. Pani Ania po latach pracy na urzędniczej posadzie postanowiła spełnić swoje marzenie i założyła własną firmę. Teraz zajmuje się tym, co przynosi jej prawdziwą satysfakcję.

Następnie w kilku zdaniach przedstawiły się i swoje biznesy wszystkie przybyłe Panie.

Na każdym spotkaniu Rozwijalni jest także część szkoleniowa. Tym razem półtoragodzinny warsztat "Jak promować firmę w sieci" prowadził Grzegorz Kordeczka - specjalista od marketingu internetowego z firmy WebDoctor.
Mowa była przede wszystkim o formach reklamy w Internecie, ze szczególnym uwzględnieniem filmów, które przyciągną do nas klienta i będą sprzedawały nasze produkty i usługi.

Dla mnie osobiście szkolenie było bardzo wartościowe i zainspirowało mnie do kolejnych działań.

Na koniec Panie wymieniały się pomysłami, informacjami i wizytówkami, nawiązywały kontakty.

Spotkanie trwało ponad 3 godziny. Pozwoliło mi poznać niesamowite kobiety (głównie z okolicy), zdobyć wiedzę przydatną w prowadzeniu mojej firmy, ale co najważniejsze, dało mi poczucie wspólnoty, siły i bardzo dużą dawkę pozytywnej energii.

Rozwijalnia Kobiet w Starej Wozowni w Lusowie będzie gościć co miesiąc. Kolejne spotkanie 23 kwietnia, a tematem szkolenia będzie „Instagram od podstaw”.

Więcej o Rozwijalnie: www.facebook.com/RozwijalniaKobiet/

Do zobaczenia

Agnieszka Wilczyńska

Rozwijalnia Kobiet w Lusowie
Kategoria: