Bezpłatne zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych

Stowarzyszenie TARSON zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych. Zajęcia są finansowane z dotacji Gminy Tarnowa Podgórnego.

Zajęcia przeznaczone są dla tych osób niepełnosprawnych, które mogłyby uprawiać sport wyczynowy.

Patrząc z perspektywy czterech lat, od których te zajęcia sportowe są realizowane, widzimy, że nasze niepełnosprawne dzieci osiągnęły większą sprawność i zdobyły umiejętności, w które nie wierzyliśmy, że posiądą.
Na przykład - nie umiały pływać, teraz pokonują kilka szerokości basenu w stylu klasycznym lub dowolnym i  z zawodów na zawody poprawiają swoje życiowe rekordy.

Wiemy, że najpierw należny przekonać rodziców do dodatkowych zajęć dla swoich pociech, ale też do wysiłku ich dowiezienia i poświęcenia swojego czasu. Możemy zapewnić, że ten trud, przyniesie również Wam - rodzice wiele satysfakcji.
Może na początek proszę przyjść samemu i zobaczyć jak te zajęcia wyglądają, porozmawiać z trenerem Grzegorzem Krzemińskim, managerem sportowym Grażyną Nowicką. Wspólnie zadecydujecie, czy to jest dla Was. Jak się przekonacie, a wierzę że tak, zapraszamy do naszej sportowej rodziny.

TARSON prowadzi zespół sportowy, który uprawia wyczynowo lekką atletykę i pływanie.

Treningi lekkoatletyczne odbywają się na siłowni w Clubie WUEF w Tarnowie Podgórnym przy ul Pocztowej 1 we wtorki od godziny 16.00 do 18.00, latem na stadionie GKS oraz w terenie. Treningi pływackie odbywają się na Termach Tarnowskich w czwartki od godz. 19.45 do 20.45. Trenerem jest Grzegorz Krzemiński, posiadający zawodowe kompetencje i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla niepełnosprawnych sportowców. Jest wielokrotnym trenerem Kadry Polski na europejskie i światowe zawody Olimpiad Specjalnych.

Zapraszamy!

W imieniu zarządu Kazimierz Szulc

Bezpłatne zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych
Kategoria: