Kino Zielone Oko w kwietniu

Zapraszamy do kina Zielone Oko w Przeźmierowie. 

DLA DOROSŁYCH

W ułamku sekundy – 15.04 godz. 18.00
W tytułowym ułamku sekundy rozpada się życie Katji. Jej mąż i kilkuletni synek giną w zamachu bombowym. Przyjaciele i rodzina próbują podtrzymywać ją na duchu w trakcie żałoby. Zapewniają też, że sprawcom zostanie wymierzona sprawiedliwość. Z czasem jednak, gdy policja zaczyna podejrzewać o udział w zamachu dwoje młodych neonazistów, w bohaterce zaczyna narastać potrzeba osobistej zemsty. Francusko-niemiecki dramat Fatiha Akina otrzymał nagrodę Złoty Glob w kategorii „Najlepszy film zagraniczny”, a Diane Kruger wyróżniona została nagrodą dla najlepszej aktorki na festiwalu w Cannes. Zobaczymy go w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 15 kwietnia o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Naga Normandia – 22.04 godz. 18.00
Akcja francuskiej komedii rozgrywa się w uroczym miasteczku Mêle-sur-Sarthe w Normandii. Przeżywa ono spory kryzys: import zagranicznych towarów sprawia, że ceny wyrobów spadają, a rolnikom grozi bankructwo. W tej sytuacji burmistrz Georges Balbuzard robi wszystko, by nagłośnić sprawę w krajowych mediach. Problem w tym, że problemy miasteczka nie interesują dosłownie nikogo. Sytuacja wydaje się beznadziejna aż do dnia, w którym do wioski przybywa słynny amerykański fotograf, Newman. Artysta widzi w Normandii idealne tło do następnej sesji zdjęciowej, a burmistrz dostrzega w tym ogromną szansę. Postanawia przekonać mieszkańców
– rolników, rzeźnika, farmaceutę i ponad 200 innych osób – do wzięcia udziału w wielkiej sesji fotograficznej. Haczyk? Wszyscy muszą pozować nago! Dla fanów francuskiego humoru najnowszy film Philippe’a Le Guay’a to pozycja obowiązkowa. Na seans Kino Zielone Oko zaprasza w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Pitbull. Ostatni pies – 29.04 godz. 18.00
Święcąca sprzedażowe triumfy seria „Pitbull” dotychczas tworzona była przez Patryka Vegę. Najnowszy film z cyklu – „Pitbull. Ostatni pies” wyreżyserowany został przez twórcę takich hitów jak „Psy”, „Demony wojny wg Goi”, „Pokłosie” czy „Jack Strong” – Władysława Pasikowskiego.

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają za swój obowiązek i punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji doświadczonych policjantów. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, która toczy się między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci ważny gracz – Czarna Wdowa.

Miłośników sensacyjnego kina nie trzeba chyba przekonywać do pojawienia się w Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 29 kwietnia o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.DLA DZIECI

 

DAL DZIECI

Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska – 15.04 godz. 12.30
To druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która nie boi się żadnej przygody. Tym razem bohaterka wraz z Guciem wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka: w pszczelej stolicy odbędą się Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety, mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego, Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. I choć Królowa gotowa jest pogodzić się z poleceniami przełożonej, Maja, która od dziecka jest buntowniczką, wyrusza do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. Zuchwałość Mai zostaje ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra utraci całe zapasy na zimę. Cesarzowa nie podejrzewa jednak, że tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół stać na bardzo wiele. Na film „Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska” zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 15 kwietnia o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (opiekunowie) dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Na linii wzroku – 29.04 godz. 12.30
Jedenastoletni Michi mieszka w domu dziecka i na co dzień musi się zmagać z docinkami ze strony kolegów. Pewnego dnia znajduje list matki, którego adresatem jest jego ojciec. Listu nigdy nie wysłała, więc Michi postanawia odnaleźć nieznanego mu tatę. Tom okazuje się zupełnie inny, niż chłopiec mógł się spodziewać: jest karłem. Michi początkowo wstydzi się jego wyglądu, a kolejne złośliwości ze strony kolegów sprawiają, że ucieka z sierocińca i trafia do mieszkania ojca. Wkrótce obaj odkrywają, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż przypuszczali. I że, mimo trudów, mogą być prawdziwą rodziną. Familijna komedia Joachima Dollhopfa w Kinie Zielone Oko wyświetlona zostanie w niedzielę, 29 kwietnia o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (opiekunowie) dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Materiał nadesłany

 

Kategoria: