Bieg Unijny w Przeźmierowie już 1 maja

Dystans: 10 km.

W dniu Biegu, czyli we wtorek 1 maja, biuro zawodów zlokalizowane w hali sportowej OSiR w Przeźmierowie będzie czynne w godz. 7.30 - 10.00.

Nowością w tej edycji Biegu będzie otwarte przedszkole, w którym jego uczestnicy będą mogli zostawić dzieci.

Przed startem odbędzie się rozgrzewka, o którą zadbają wuefiści z centrum fitness Wuef Club w Tarnowie Podgórnym. Po przekroczeniu linii mety każdy z uczestników Biegu Unijnego otrzyma pamiątkowy medal. Na zwycięzców piątej edycji Biegu czekają nagrody finansowe i rzeczowe tj.: medale, kwiaty oraz karty upominkowe ufundowane przez Centrum Terapii Manualnej z Sierosławia.

Kompozycje kwiatowe dla zwycięzców przygotuję pracownia "Kwiatowe inspiracje" Magdaleny Jerzyńskiej z Przeźmierowa. Upominki dla uczestników Biegu ufundują również: Auchan, Baron, Teatr Nowy w Poznaniu, Dromader oraz Myjnia Samochodowa w Przeźmierowie.

 Zapisy cały czas trwają. Można ich dokonać za pośrednictwem strony www.czasnachip.pl lub w biurze zawodów w dniu biegu. Zapisów i wpłat elektronicznych można dokonywać do 27.04 do godz. 18:00. Kwota opłaty: 30,- zł

Kontakt z organizatorem: Jacek Duszczyk j.duszczyk@osir.pl tel. 508 104 590

Bieg Unijny jest współfinansowany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.

Utrudnienia w ruchu
Organizacja Biegu Unijnego w Przeźmierowie wiąże się z czasowym wyłączeniem z ruchu kołowego ulic, na których się on odbędzie. 
1 maja od godz.10:00 do 13:00 nie będzie można przejechać ulicami: Kościelna, Kwiatowa, Krańcowa, Wysogotowska, Brzozowa, Akacjowa, Wiosny Ludów, Ogrodowa, Leśna, Dolina i Łanowa. Organizatorzy proszą o nie planowanie przemieszczania się pojazdami mechanicznymi w tym czasie oraz o nie parkowanie ich na trasie Biegu Unijnego.

Na podstawie fb.com

Bieg Unijny w Przeźmierowie już 1 maja
Kategoria: