„Rozwijalnia kobiet” w Lusowie: Instagram

W poniedziałek 23 kwietnia w restauracji Stara Wozownia w Lusowie odbyło się drugie spotkanie „Rozwijalni Kobiet”. 

Rozwijalnię Kobiet wymyśliła Anna Diller. To cykl spotkań kobiet oparty na networkingu, czyli poznawaniu się i wymienianiu kontaktów, doświadczeń oraz szkoleniach.

Spotkania Rozwijalni odbywają się już w kilku miastach, w Poznaniu, Swarzędzu, Kórniku, od miesiąca w Lusowie. Mają dać możliwość poznania ze sobą kobiet przedsiębiorczych (lub tych, które chcą założyć własny biznes), rozwijać (temu służą każdorazowe szkolenia i warsztaty), wspierać je i dodawać wiary we własne siły. Byłam na obu spotkaniach w Lusowie. Moim zdaniem cele zostały osiągnięte w 100%. Kobiety po prawie 3- godzinnym spotkaniu wychodziły zadowolone, mocniejsze, zainspirowane, z pełną torebką nowych, użytecznych kontaktów.

Obserwowałam panie i byłam pod wrażeniem ich przedsiębiorczości, otwartości i determinacji. Kobiety, które przychodzą na spotkania Rozwijalni, to bardzo mocna całego przedsięwzięcia.

Szkolenie 23 kwietnia dotyczyło Instagrama. Dla niewtajemniczonych spieszę wyjaśnić, to pełen zdjęć portal społecznościowy w Internecie. Anna Bogielczyk z firmy Ekspert Bogielczyk opowiadała, ale i dawała bardzo konkretne i praktyczne wskazówki, jak najlepiej na tymże właśnie portalu zaprezentować swoją firmę. Jak wykorzystać to narzędzie do skutecznej promocji czy pozyskiwania nowych klientów. Dla wielu kobiet, to było pierwsze zetknięcie się z tym medium.
Tak, zdecydowanie jakość szkoleń to druga bardzo mocna strona Rozwijalni.

Drogie Panie, mogę Wam tylko polecić Rozwijalnię. Warto się rozwijać! Kolejne spotkanie 24.05 o godz. 18.00, Stara Wozownia w Lusowie, temat szkolenia: „Skuteczna autoprezentacja”.
Szczegóły i zapisy: https://www.facebook.com/pg/RozwijalniaKobiet

Drodzy Panowie, namówcie swoje kobiety na Rozwijalnię. Niech zdobywają świat!

Agnieszka Wilczyńska

„Rozwijalnia kobiet” w Lusowie 23.04.2018 (fot. D. Olzacka)
Kategoria: