Babskie Pogaduchy na Termach

Zapraszamy na drugą edycję cyklu "Babskie pogaduchy" , która odbędzie się 19 maja w godzinach 16.00- 20.00 w sali konferencyjnej Tarnowskich Term. A w programie:

Zdrowe odżywianie i dieta w praktyce:
Dlaczego diety nie działają? 
- Bo najtrudniej jest zacząć - czyli o tym jak rozpocząć zdrowe i rozsądne odchudzanie.
- Zdrowe odżywianie całej rodziny
Wszystkie uczestniczki spotkania będą mogły również skorzystać z nieodpłatnej analizy składu ciała. Prelegent: Agnieszka Pawłowska

Bo bieganie jest zdrowe  - poznaj grupę biegową MAMY BIEGAMY i dowiedz się dlaczego warto biegać?

Poplątane sznurki, czyli cudeńka na szydełku.
Poznaj ciekawe i inspirujące hobby, które może stać się również Twoim sposobem na spędzanie wolnego czasu. Prelegent: Sylwia Łęcka

Trzepoczące rzęski - Przedłużanie rzęs vs. lifting rzęs. 
Co wybrać? Na te i wiele innych pytań odpowie Wam Patrycja Kapczyńska. Każda uczestniczka otrzyma również 20% rabat na wybrany zabieg

Kobiecość w macierzyństwie czyli jak nie zwariować i czuć się kobieco w okresie macierzyństwa. Okres okołoporodowy – uwierz, że może być fajnie. Doula Monika Sopot

Sztuka makijażu - krótka lekcja prawidłowego nakładania poszczególnych produktów do makijażu + kilka praktycznych wskazówek.
METAMORFOZA w trakcie trwania naszego spotkania Hania dokona metamorfozy na wybranej modelce. Prelegent:Malowanki Hanki

Poznacie również historię niezwykle dzielnej kobiety, która ma za sobą walkę z rakiem. Opowie Wam jak i dlaczego warto się badać.

W akcji wspierają nas:
Eat sweet & stay fit - strefa wolna od cukru - będziecie miały okazję korzystać z degustacji pysznych i zdrowych słodkości.
Ponownie pojawi się u nas firma Avon reprezentowana przez Barbara Stróżyk
Poznacie fajne babki z naszej gminy – Full-Mellow i ich bajeczne naturalne kosmetyki. Każda z Was w ramach uczestnictwa otrzyma również 10% rabat na zakupy.
Czy poznałyście już Jasamirę? Kobieta, która własnoręcznie tworzy biżuterię. Jasamira projektuje oryginalne, niepowtarzalne wzory kolczyków, wisiorów, bransoletek i dodatków – zresztą same zobaczycie:)

Serdeczne podziękowania dla Tarnowskich Term za wsparcie inicjatywy i udostępnienie sali konferencyjnej.

Liczba miejsc jest ograniczona
Zapisy pod numerem 797 11 77 13

Więcej na https://www.facebook.com/events/162934171194846/

Inicjatywa „Babskie Pogaduchy” nie jest związana z żadną organizacją czy instytucją, to inicjatywa oddolna. Za działanie wzięła się jedna z mieszkanek naszej gminy Martyna Mizerna, która koordynuje już drugi raz całość.

Materiał nadesłany

Babskie Pogaduchy na Termach
Kategoria: