"Co się komu śni" - wystawa malarstwa Hanny Styczyńskiej

Jeżeli poszukujesz skupienia w kontemplacji, piękna i zachwytu dla twego ducha, odczuwasz potrzebę obcowania z kulturą i sztuką współczesną z najwyższej półki, masz ochotę spędzić wieczór w towarzystwie ciekawych ludzi, którzy znaleźli się tu z podobnych powodów - zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy "Co się komu śni" Hanny Styczyńskiej.

Hanna Styczyńska opowiada o kobiecie w sposób subtelny i wyrafinowany, a jej obrazy przedstawiają sceny z pogranicza snu i jawy. Odbiorcę przenoszą w świat marzeń sennych, gdzie może odetchnąć i napawać się pięknem malarstwa nasyconego delikatnym światłem i spokojem oddanym w pracach przez Hannę Styczyńską.

Artystka w swoich obrazach sięga również po inne tematy, by przekonać się o tym co ją inspiruje zapraszamy do udziału w wystawie.

Więcej: http://www.va-gallery.pl/hanna-styczynska/

Wystawa odbywają się w ramach cyklu „Mariażu sztuki z biznesem” i jest jednym z wydarzeń sezonu artystycznego w V.A. Gallery Poland.

Wernisaż 7 czerwca 2018, godzina 18.00, Sala Multiroom, Metalmex - akcesoria meblowe, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo

Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk

ORGANIZATORZY: V.A. Gallery Poland, Metalmex - akcesoria meblowe, Stowarzyszenie Metal Merge

Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!

Na podstawie fb.com

"Co się komu śni" - wystawa malarstwa Hanny Styczyńskiej
Kategoria: