Martyna Maciejewska z Tarnowa Podgórnego w konkursie Miss Wielkopolski 2018

22 czerwca w Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się Gala Finałowa konkursu Wielkopolska Miss 2018, podczas której po raz kolejny zostanie przyznana korona dla najpiękniejszej dorosłej i nastoletniej Wielkopolanki. Zwyciężczynie konkursu będą reprezentować Wielkopolskę w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach piękności.
34 finalistek będzie walczyć o koronę Wielkopolskiej Miss oraz 10 o koronę Wielkopolskiej Miss Nastolatek. Kandydatki zostały wyłonione w kwalifikacjach przeprowadzanych na terenie województwa oraz podczas półfinału który odbył się 10. marca w klubie Pacha w Poznaniu.

Naszą gminę będzie reprezentować Martyna Maciejewska mieszkająca w Tarnowie Podgórnym. Tak o sobie pisze:
Aktualnie jestem hostessą biorącą udział w eventach i targach. Interesuję się sportem, od dziecka grałam i reprezentowałam UKS Atlas Tarnowo Podgórne w piłkę siatkową, jak i szermierkę.
Dużą rolę w moim życiu odgrywa muzyka, nie wyobrażam sobie zacząć dnia bez moich ulubionych utworów.
W wolnych chwilach czytam książki dotyczące psychologii, bo chciałabym podjąć studia w tym kierunku. Do Miss Wielkopolski zgłosiłam się tak z dnia na dzień, to był impuls. Stwierdziłam, ze warto spróbować czegoś nowego i serdecznie zapraszam wszystkie dziewczyny, bo warto zrobić coś, co da mnóstwo miłych wspomnień jak i nowych znajomości
."

Mocno trzymamy kciuki!

Agnieszka Wilczyńska na podstawie przesłanych materiałów

Martyna Maciejewska z Tarnowa Podgórnego w konkursie Miss Wielkopolski 2018
Kategoria: