Kolejna Rozwijalnia Kobiet 18.06: "Twoja firma bezpieczna w sieci"

18.06 godz. 18.00 Restauracja Stara Wozownia Lusowo

To Już nasze III spotkanie w Lusowie. Pierwsze II cieszyły się ogromna popularnością wśród przedsiębiorczych kobiet z gminy Tarnowo Podgórne!

Tym razem w ramach Rozwijalni zapraszam na warsztat "Twoja firma bezpieczna w sieci".

W trakcie spotkania dowiesz się od entuzjasty tematyki bezpieczeństwa cyfrowego dlaczego warto chronić zasoby, oraz jak to zrobić. 

Zobaczysz jakie sztuczki mają przestępcy by Cię oszukać, oraz jak łatwo się przed nimi obronić. Sama wiedza jak wygląda atak, dlaczego warto się chronić jest elementem profilaktyki, która może ochronić pieniądze, prywatność i dane.

Warsztat poprowadzi Artur Markiewicz –związany z informatyką od 1991 roku, a od 13 lat z rynkiem IT. W tym czasie zdobył doświadczenie i wiedzę, którą skutecznie przekazuje dalej.  Codzienne spotkania z ludźmi wnoszą nowe pomysły, którymi warto dzielić się z innymi.
Entuzjazm do promowania kultury bezpieczeństwa i cyberodporności jest największym motywatorem do pracy.
------------------------------------
W II części spotkania będziesz miała okazję opowiedzieć o swojej firmie oraz nawiązać współpracę z innymi uczestniczkami spotkania
-----------------------------------
Aby wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się przez formularz kontaktowy zamieszczony w powyższym linku lub pod numerem 504-366-789 i dokonać wpłaty 79 zł na konto 37 1050 1520 1000 0092 3977 0275. W tytule należy podać: Rozwijalnia Kobiet Lusowo, datę spotkania oraz imię i nazwisko

Bilet dla 1 osoby 79 zł
Bilet dla 2 osób 138 zł

Uwaga! W cenie spotkania przewidziane jest:
- 1,5 godz. warsztat
- 1,0 godz. networking
- przerwa kawowa z poczęstunkiem

Z UWAGI NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Anna Diller

Kolejna Rozwijalnia Kobiet w Lusowie (fot. D. Olzacka)
Kategoria: