Zagraj bluesa w Lusowie!

Już po raz ósmy odbędzie się w Lusowie święto muzyki bluesowej. Festiwal BLusowo, który wpisał się już na mapę najważniejszych imprez tego gatunku w Wielkopolsce, tym razem odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia. GOK „SEZAM” ogłasza konkurs, dzięki któremu można dołączyć do listy wykonawców i wygrać nagrodę finansową!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Do udziału dopuszczeni będą soliści i zespoły muzyczne wykonujące wszelkie odmiany muzyki bluesowej. Oprócz wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.goksezam.pl, na adres blusowo@goksezam.pl należy przesłać także zdjęcie zespołu oraz maksymalnie 3 autorskie utwory w formacie .mp3. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 4 finalistów przeglądu, którzy zagrają 25 sierpnia w Lusowie.

Występom przysłuchiwać się będzie jury, któremu przewodzić będzie Ryszard Gloger. Dla zwycięzcy Grand Prix przewidziana jest nagroda w wysokości 2500 zł oraz zaproszenie na 9. edycję festiwalu BLusowo.

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2018.

Jarek Krawczyk

Zagraj bluesa w Lusowie!
Kategoria: