Bieg Niepodległości 2018

Już dziś zapraszamy na XV edycję Biegu i Nordic Walking z okazji Święta Niepodległości odbędzie się tradycyjnie, rzecz jasna 11 listopada 2018 r.

Start i meta w Baranowie, przy hali sportowej OSiR (ul. Wypoczynkowa 93). Zawodnicy mają do wyboru dwa dystanse biegu (4 km oraz 7,5 km) oraz jeden dystans marszu ( 4 km). Trasa, która wiedzie wzdłuż jeziora Kierskiego, ma charakter przełajowy i jest bardzo urozmaicona. Nie brakuje w niej wymagających podbiegów, ale są też odcinki spokojniejsze.  Udział w biegu i marszu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy, okolicznościowy medal, a najlepsi zawodnicy także nagrody rzeczowe.  Oprócz tego rozlosujemy mnóstwo nagród dodatkowych!

Tegoroczny bieg jest szczególny i wyjątkowy, ponieważ przypada w 100 rocznicę jakże ważnego dla nas wszystkich Niepodległościowego Święta. Uczcijmy go razem, jak zawsze we wspaniałej atmosferze!

Zapisy otwarte zostaną 20 sierpnia 2018r. Formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie: www.czasnachip.pl. Szczegółowe informacje, mapki i regulamin dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.ukssprint.pl. Obserwujcie nas także na facebooku.

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców naszej Gminy i zachęcamy do uczestnictwa! Nie zwlekajcie, zapisujcie się już teraz!

Projekt współfinansowany jest przez Gminę Tarnowo Podgórne i Powiat Poznański.

Materiał nadesłany

Bieg Niepodległości 2018
Kategoria: