Kino plenerowe w Przeźmierowie i Tarnowie Podgórnym

„Body/Ciało”, „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”, „Spectre” i „Moje córki krowy” – te filmy będzie można za sprawą GOK „SEZAM” obejrzeć na wygodnych leżakach podczas tegorocznych projekcji kina plenerowego w gminie Tarnowo Podgórne.

30 lipca (sobota) o godz. 22.00 przy Centrum Kultu­ry Przeźmierowo. W programie „Body/Ciało” Małgorzaty Szumow­skiej, z Januszem Gajosem i Justyną Suwałą w rolach głównych. Film opowiada o cynicznym prokura­torze i jego cierpiącej na anoreksję córce, którzy próbują odnaleźć się po śmierci najbliższej osoby. Pew­nego dnia, gdy terapeutka dziew­czyny oznajmia, że zmarła skontak­towała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, główni bohatero­wie muszą zacząć weryfikować swo­je poglądy na życie i śmierć.

31 lipca (niedziel) o godz. 22.00 w parku w Tarnowie Pod­górnym wyświetlona zostanie naj­nowsza część Gwiezdnych Wojen – „Przebudzenie mocy”. Reżyser J.J. Abrams zabierze widzów w świat, w którym Kylo Ren i odrodzony z popiołów Imperium złowieszczy Najwyższy Porządek rosną w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wie­ści. Rey, pustynna zbieraczka zło­mu, oraz Finn, dezerter z oddziału szturmowców, łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą w poszukiwaniu ostatniej nadziei na przywrócenie pokoju w galaktyce.

7 sierpnia (niedziela) godz. 22.00 w parku przy Centrum Kultury Przeźmierowo - „Spectre”. Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości agenta 007 skieruje go do Meksy­ku, a zarazem na trop złowrogiej organizacji „Widmo”. James Bond odkryje tajemnice najpotężniejszej instytucji przestępczej świata, a jego działania będą podważane przez nowego szefa rządowego centrum bezpieczeństwa w Londynie, który zakwestionuje istnienie MI6.

13 sierpnia (sobota) o godz. 21.30 wyświetlony zostanie film „Moje córki krowy” Kingi Dębskiej. Marta (Agata Ku­lesza), gwiazda popularnych seriali, ma 42 lata, jest silna i dominująca. Mimo sławy i pieniędzy, nie potra­fi ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie, 40-letnia Kasia wy­chowuje nastoletniego syna. Siostry niezbyt za sobą przepadają. Choro­by i utrata jednego z rodziców zmu­szają je do wspólnego działania.

Wstęp na wszystkie seanse jest dar­mowy. Zapraszamy!

Materiał nadesłany

Kino plenerowe w Przeźmierowie i Tarnowie Podgórnym