„Wszystko się może zdarzyć…” koncert Anity Lipnickiej

Od utworu pod takim właśnie tytułem zaczęła się solowa kariera tej wokalistki, niegdyś związanej z  zespołem Varius Manx. Stworzyła z nim dwie płyty „Emu” i „Elf”. Odniosła ogromny sukces komercyjny, zyskała  rzeszę fanów. Potem zdecydowała się na indywidualną drogę muzyczną, szukając swojego brzmienia.

30 września 2018 (godz. 19) w Centrum Kultury w Przeźmierowie zapraszamy do, jak to mówi sama wokalistka, alternatywnego świata, do którego ucieka, gdy ten rzeczywisty już nie wystarcza. Anita Lipnicka & The Hats muzycznie przeniosą nas w świat Americany czyli folku, rhythm&bluesa, country oraz poezji śpiewanej. Po czteroletniej przerwie, w 2017 roku na płycie „Miód i Dym” Lipnicka, poza własnymi kompozycjami, stworzyła z The Hats bardzo spontaniczną muzykę. Powstawała ona blisko natury. Feerię wibrujących dźwięków przeplatanych tekstami z wątkami przyrodniczymi usłyszymy na koncercie.

Bilety w cenie 59 zł dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) i w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Lidia Matuszewska

PS. Byłam na koncercie Anity Lipnickiej w zeszłym roku w Dopiewie. Niesamowite wrażenia. Niezapomniany koncert. Serdecznie polecam. Agnieszka Wilczyńska

„Wszystko się może zdarzyć…” koncert Anity Lipnickiej
Kategoria: