Wybory 2018: Kandydaci na radnych

Prezentujemy listę kandydatów na radnych startujących w wyborach samorządowych 21 października 2018 roku. Dane pochodzą z https://wybory2018.pkw.gov.pl

Kandydatów na radnych można było rejestrować do 17 września. 20 września na stronach Państwowej Komisji Wyborczej ukazała się informacja o zarejestrowanych w naszej gminie trzech komitetach. Taką informację od razu opublikowaliśmy. Tymczasem 21 września opublikowano jeszcze kandydatów z 4 listy. Publikujemy więc zaktualizowaną zbiorczą informację o kandydatach.

Cztery komitety, w czterech okręgach, wystawiły łącznie 99 kandydatów.

Nazwiska prezentujemy alfabetycznie według okręgów w jakich poszczególne osoby startują, w nawiasie znajdują się dane: miejscowość z jakiej pochodzi kandydat, nazwa komitetu oraz numer na liście do głosowania.

Okręg nr 1 – Góra, Kokoszczyn, Tarnowo Podgórne
ADAMSKA Agnieszka Jadwiga (Góra, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 2)
CZUMACZENKO Patryk Marek (Tarnowo Podgórne, KWW Mój dom, 4)
DOLATA Michał (Tarnowo Podgórne, KWW Mój dom, 1)
DUDA Łukasz Mieczysław (Tarnowo Podgórne, KWW Aktywni dla gminy, 7)
GAŁKA-ZDARTA Anna Irena (Tarnowo Podgórne, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 4)
GOROŃSKA Władysława (Tarnowo Podgórne, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 6)
KACZMAREK Piotr (Tarnowo Podgórne, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 1)
KOBOS Marcin (Tarnowo Podgórne, KWW Aktywni dla gminy, 3)
KUBACKI Tomasz (Tarnowo Podgórne, KWW Aktywni dla gminy, 6)
KUNYSZ-GÓRALSKA Monika (Kokoszczyn, KWW Aktywni dla gminy, 2)
MAŁECKA Danuta (Tarnowo Podgórne, KWW Mój dom, 3)
MIKOŁAJCZAK Joanna Beata (Tarnowo Podgórne, KWW Aktywni dla gminy, 4)
OWCZARZ Piotr (Tarnowo Podgórne, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 3)
PIELUCHA Rafał (Tarnowo Podgórne, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 7)
SIERKO Małgorzata Agnieszka (Tarnowo Podgórne, KWW Mój dom, 5)
SZAŁA Tomasz (Tarnowo Podgórne, KWW Aktywni dla gminy, 5)
SZULC Zuzanna Maria (Tarnowo Podgórne, KWW Aktywni dla gminy, 1)
TOMASZEWSKI Roman (Tarnowo Podgórne, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 5)
WASIELEWSKI Zbigniew Wojciech (Tarnowo Podgórne, KWW Mój dom, 2)
 

Okręg nr 2 – Ceradz Kościelny, Jankowice, Lusowo, Lusówko, Rumianek, Sierosław
BERNAT Jolanta Maria (Jankowice, KW Prawo i Sprawiedliwość, 1)
GREWLING Łukasz Grzegorz (Lusówko, KWW Aktywni dla gminy, 5)
JANKOWSKA Zofia Cecylia (Lusówko, KWW Mój dom, 3)
JÓŹWIK Dariusz Radosław (Sierosław, KWW Mój dom, 1)
KIKUT Marcin (Lusówko, KWW Aktywni dla gminy, 7)
KOSZUTA Paulina Maria (Lusówko, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 6)
KUBIAK Zbigniew (Sierosław, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 4)
MARKOWICZ Tomasz (Lusowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 7)
MODZELEWSKA Karolina Barbara (Sierosław, KWW Aktywni dla gminy, 4)
MOLSKI Jan Tomasz (Przeźmierowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 2)
MOTYLEWSKA-WALTER Katarzyna Maria (Przeźmierowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 3)
MRUK Agnieszka (Lusówko, KWW Aktywni dla gminy, 1)
NOWAK Jakub (Lusowo, KWW Aktywni dla gminy, 6)
NOWAK Karolina Małgorzata (Lusowo, KWW Aktywni dla gminy, 2)
PAWLAK Mikołaj (Jankowice, KW Prawo i Sprawiedliwość, 5)
SEMBA Krystyna (Lusowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 1)
SKROBAŁA Aurelia Maria (Ceradz Kościelny, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 5)
SZAMREJ Przemysław (Lusowo, KWW Mój dom, 4)
SZEWCZYK Józef (Lusówko, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 2)
WALKOWIAK Bartosz Witold (Przeźmierowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 4)
WALKOWIAK Małgorzata (Jankowice, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 3)
WARMUZ Anna Maria (Lusówko, KWW Mój dom, 2)
WYLEGAŁA Paweł (Ceradz Kościelny, KWW Mój dom, 5)
ZDANEK Rafał Roman (Rumianek, KWW Aktywni dla gminy, 3)
 

Okręg nr 3 – Przeźmierowo, Wysogotowo
BAREŁKOWSKA Dorota Elżbieta (Przeźmierowo, KWW Mój dom, 1)
BOROWSKI Mateusz Jakub (Baranowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 1)
BURDAJEWICZ Paweł (Przeźmierowo, KWW Aktywni dla gminy, 1)
CIEPIELEWSKA Justyna Magdalena (Przeźmierowo, KWW Aktywni dla gminy, 6)
DERENEK Urszula Maria (Przeźmierowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 2)
GĄSIOROWSKA Małgorzata Katarzyna (Przeźmierowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 5)
JAGIEŁKA Marcin (Przeźmierowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 6)
JANISZEWSKI Jacek (Przeźmierowo, KWW Aktywni dla gminy, 7)
KIEŁCZEWSKI Julian (Przeźmierowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 7)
KMIECIK Ewelina Joanna (Przeźmierowo, KWW Aktywni dla gminy, 4)
KNAPSKI Sławomir Waldemar (Przeźmierowo, KWW Aktywni dla gminy, 8)
LEONHARD Grzegorz Tomasz (Przeźmierowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 1)
MRÓZ Beata Anna (Przeźmierowo, KWW Aktywni dla gminy, 5)
NOWAK Maria Danuta (Przeźmierowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 4)
OKUPNIAK Angelika Maria (Wysogotowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 2)
PIETRASZEWSKA Agata (Przeźmierowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 6)
PREYER Katarzyna Barbara (Przeźmierowo, KWW Mój dom, 2)
RATAJCZAK Przemysław (Przeźmierowo, KWW Mój dom, 3)
REMBALSKI Ireneusz Wojciech (Przeźmierowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 5)
ROGUŚ Wiesław Michał (Przeźmierowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 7)
SIKORA Lidia Ewa (Przeźmierowo, KWW Aktywni dla gminy, 2)
SKWIERZYŃSKI Damian Piotr (Przeźmierowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 8)
SZYMAŃSKI Piotr Paweł (Przeźmierowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 4)
SZYMKOWIAK Elżbieta Maria (Wysogotowo, KWW Mój dom, 4)
TOMCZAK Arkadiusz Tomasz (Przeźmierowo, KWW Mój dom, 5)
WITKOWSKI Henryk Marian (Przeźmierowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 3)
WŁÓDARCZAK Marcin Mikołaj (Baranowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 8)
ZAGÓRSKA Magdalena Marta (Przeźmierowo, KWW Mój dom, 6)
ZAGÓRSKI Tomasz (Przeźmierowo, KWW Aktywni dla gminy, 3)
ZIMNY Tadeusz (Przeźmierowo, KWW Mój dom, 7)
ZYGMANOWSKA Ludwika Maria (Przeźmierowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 3)
ŻUCHOWSKA Monika (Przeźmierowo, KWW Mój dom, 8)

Okręg nr 4 – Baranowo, Batorowo, Chyby, Sady, Swadzim
BARTKOWIAK Marek (Sady, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 6)
BERNAT Marek Paweł (Jankowice, KW Prawo i Sprawiedliwość, 1)
BRANCZEWSKI Michał (Batorowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 5)
GRYSKA Marzena Sylwia (Sady, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 2)
GUSTOWSKA Agnieszka Lucyna (Sady, KWW Aktywni dla gminy, 3)
JANCZEWSKI Wojciech (Baranowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 1)
JURASZ Ewa (Chyby, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 3)
PAWLAK Aurelia (Jankowice, KW Prawo i Sprawiedliwość, 5)
KLAUDEL-BERNDT Agata Monika (Baranowo, KWW Aktywni dla gminy, 1)
KOBUS-CISOWSKA Joanna Magdalena (Baranowo, KWW Aktywni dla gminy, 4)
KOKOSZKO Magdalena Joanna (Baranowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 4)
KONON Beata Anna (Baranowo, KWW Aktywni dla gminy, 6)
KOWALSKA-BOJAR Agnieszka Maria (Baranowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 4)
KROBSKI Witold Bernard (Baranowo, KWW Mój dom, 4)
ŁOSZCZYŃSKA Anna Ewa (Baranowo, KWW Mój dom, 3)
MANIKOWSKI Jacek (Chyby, KWW Aktywni dla gminy, 2)
MULARCZYK Joanna Sylwia (Chyby, KWW Mój dom, 1)
MYTKO Stanisław Marian (Baranowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 2)
ORZEŁ Marcin (Sady, KWW Mój dom, 2)
PACZKOWSKI Mieczysław Paweł (Baranowo, KWW Partnerstwo i Gospodarność, 7)
STOIŃSKI Paweł Maciej (Baranowo, KWW Aktywni dla gminy, 7)
STRUSZYŃSKI Jerzy Henryk (Baranowo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 3)
WRÓBEL Zbigniew Grzegorz (Swadzim, KWW Aktywni dla gminy, 5)
WUDARSKA Natalia Maria (Batorowo, KWW Mój dom, 5)

Zebrała Agnieszka Wilczyńska

Wybory 2018: Kandydaci na radnych
Kategoria: