Wybory 2018: Kandydaci do Rady Powiatu

21 października będziemy także wybierać nowych radnych powiatowych. Z naszego okręgu (w którego skład wchodzą gminy: Tarnowo Podgórne, Suchy Las i Rokietnica) czeka na obsadzenie 6 mandatów.

Na 6 listach zarejestrowano łącznie 40 kandydatów. Na „jedynkach” aż 5 komitetów są mieszkańcy naszej gminy.
Oto kandydaci według list zgłoszonych i opublikowanych na wybory2018.pkw.gov.pl:

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. BURDAJEWICZ Piotr, Przeźmierowo
2. GŁOWACKA Grażyna Irena, Suchy Las
3. MACIEJEWSKI Jerzy Piotr, Bytkowo
4. PANKOWSKA Jolanta, Rokietnica
5. MAJORCZYK-REITER Anna, Lusowo
6. GARSTECKI Stanisław Marek, Przeźmierowo
7. REMBICKI Mariusz Michał, Suchy Las

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1. NOSZCZYŃSKA-SZKURAT Ewa Wiktoria, Tarnowo Podgórne
2. ŚWIERKOWSKI Jerzy Kazimierz, Chludowo
3. KORALEWSKA Wanda Helena, Rokietnica
4. CEBERNIK Joanna, Baranowo
5. ĆWIERTNIA Urszula Maria, Golęczewo
6. PNIEWSKI Michał, Rokietnica
7. TRAWKA Zbigniew Artur, Lusówko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU
1. WASIELEWSKI Maciej Stanisław, Tarnowo Podgórne
2. ŁĘCKA Agnieszka Zofia, Suchy Las
3. WELMAN Jacek Andrzej, Napachanie
4. TUCZYŃSKA Krystyna Halina, Chyby
5. KOLOSZA Paweł Piotr, Biedrusko
6. SŁAWIŃSKA-NOWAK Elżbieta Maria, Zakrzewo
7. KROBSKI Tomasz Marcin, Baranowo

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. OKUPNIAK Michał Mikołaj, Lusowo
2. PRZYBYŁ Katarzyna Anna, Lusowo
3. SINIECKI Cezary Jerzy, Baranowo
4. SZCZEFANOWICZ Henryk Kazimierz, Baranowo
5. KACZMAREK Urszula Teresa, Plewiska
6. ZACHAŚ Bartosz Łukasz, Mrowino
7. CZAJKA Honorata, Wronczyn

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. JAGIEŁKA Janusz Aleksander, Przeźmierowo
2. KULECZKA-DRAUSOWSKA Ewa, Chludowo
3. ZIELONKA Krzysztof Paweł, Kiekrz
4. NOWAK Barbara, Przeźmierowo
5. MOLSKA Paulina Magdalena, Ceradz Kościelny
6. ZYGMANOWSKI Kazimierz, Przeźmierowo
7. CHWIŁKOWSKI Artur Maciej, Zielątkowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO
1. JARMUSZKIEWICZ Krystian, Biedrusko
2. APICIONEK Radosław Piotr, Tarnowo Podgórne
3. ANIOŁA-KOPROWIAK Paulina, Tarnowo Podgórne
4. FRĄTCZAK Mirosława, Stęszewko
5. KOŹLICKI Marek Piotr, Suchy Las

Zebrała Agnieszka Wilczyńska

Wybory 2018: Kandydacie do Rady Powiatu
Kategoria: