Wybory 2018: Radni do Sejmiku Wojewódzkiego

21 października będziemy wybierać także radnych Sejmiku Wojewódzkiego. Tu listy wystawiły duże ugrupowania, najczęściej partie polityczne. Nasz rejon to okręg nr 3, w którego skład wchodzą powiaty: poznański, śremski, średzki, gnieźnieński, wrzesiński. Do obsadzenia jest 8 mandatów (na 39). Na 89 kandydatów, z ternu naszej gminy startują 4 osoby.

Prezentujemy nazwiska kandydatów wg. numerów komitetów, które zostały rozlosowane 26 września.

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1. LECHNEROWSKI Jerzy Czesław, Kórnik            
2. MARUSIK Joanna Krystyna, Środa Wielkopolska        
3. MARCINIAK Mirosław Marcin, Śrem
4. KAPCZYŃSKA Elżbieta Małgorzata, Plewiska 
5. TWARDOWSKI Bartosz Łukasz, Tarnowo Podgórne   
6. KOWALEWSKA Halina Danuta, Tulce 
7. HLAWACIK Andrzej, Przeźmierowo  
8. RENDA Anna Łucja, Zalasewo              

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. JANKOWIAK Wojciech, Skórzewo     
2. KAŹMIERCZAK Mirosława Katarzyna, Środa Wielkopolska     
3. BAUMGART Marek Piotr, Kobylnica 
4. BRZEZIŃSKA Agnieszka Adriana, Poznań        
5. STĘPA Teodor, Sroczewo       
6. WINIARSKI Janusz Michał, Niechanowo         
7. MAZURKIEWICZ Jerzy Janusz, Biechowo        
8. BERLIK Monika, Napoleonowo           
9. BŁOCHOWIAK Arkadiusz Stanisław, Poznań
10. MANIKOWSKA-KRAWIEC Grażyna Maria, Stęszewko            

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1. KRAWCZYK Marcin Jan, Poznań          
2. DUDZIAK-DOROŻKO Izabela Alicja, Wiry         
3. JASTRZĘBSKI Radosław, Poznań         
4. KIEJDROWSKA Karolina Joanna, Swarzędz     
5. DROŻYŃSKI Artur Marek, Poznań      
6. BIELAK Magdalena Kinga, Czerwonak              

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. GOLA Marek, Zaniemyśl        
2. WITUSKI Maciej Maria, Poznań          
3. DZIKOWSKA Marta Magdalena, Tarnowo Podgórne 
4. URBANEK Hieronim Michał, Śrem     
5. WALIGÓRA Stanisław Melchior, Słomowo    
6. MURAWA Dawid Paweł, Poznań       
7.  PRZYBYLSKA Patrycja Natalia, Skórzewo        
8. KRUCZEK Czesław Witold, Gniezno   
9. KUBIAK Barbara, Środa Wielkopolska              
10. WOJTASIAK Regina Teresa, Kostrzyn             

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. TOMASZEWSKI Tadeusz, Niechanowo            
2. KUBICKA-SZTUL Krystyna, Środa Wielkopolska           
3. DĘBICKI Tadeusz, Markowice              
4. WOJCIECHOWSKA Magdalena Adrianna, Swarzędz  
5. DANKOWSKI Bronisław Kazimierz, Września
6. JAGIELSKA Anna Henryka, Dopiewiec             
7. PĘKALA Maria Stanisława, Śrem         
8. KAMIŃSKI Michał Jakub, Swarzędz   
9. STANOWSKA Anna, Owieczki              
10. KORALEWSKA Monika, Suchy Las    

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1. KASPRZAK- BARTKOWIAK Kamila, Gniezno   
2. KRYSTEK Grzegorz Andrzej, Luboń    
3. ŻAKOWSKA Marta, Poznań   
4. BARTKOWIAK Paweł, Gniezno            
5. FRANKOWSKA Marta, Poznań            
6. KALETA Bartłomiej Konstanty, Koziegłowy   

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1. JÓŹWIAK Maciej, Środa Wielkopolska             
2. SZABLEWSKA Joanna Maria, Rumianek           
3. MOTYL Monika Liliana, Swarzędz       
4. JANKOWIAK Grzegorz, Środa Wielkopolska  
5. CZECH Radosław Błażej, Zberki           
6. STASZAK Dawid, Trzebisławki
7. ANDRZEJCZAK Katarzyna Elżbieta, Lisówki     
8. ŁOBOCKI Janusz Marian, Środa Wielkopolska              

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1. PIASECKI Mirosław, Luciny    
2. SREBRO Michał, Poznań         
3. PRZEKAZA Sławomir Krzysztof, Gutowo Małe             
4. KOCHAN Monika, Kórnik       
5. DŁUGOSZ Rafał Tomasz, Poznań        
6. JABŁOŃSKA Natalia, Poznań 
7. KOTŁOWSKA Katarzyna Anna, Poznań            
8. ROSZAK Sylwia, Swarzędz     
9. WENZEL Anita Katarzyna, Poznań      
10. KOŁACZYK Robert, Poznań 

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1. SZKLARSKI Radosław, Puszczykowo 
2.  OSSOWSKA Aleksandra Zuzanna, Mosina     
3. MICHALAK Artur Wojciech, Goślinowo           
4. ADAMIAK Milena, Ćmachowo            
5. SZKLARSKA Weronika, Puszczykowo

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. STRYJSKA Małgorzata Irena, Poznań
2. DEMBIŃSKI Krzysztof Henryk, Niepruszewo
3. KOPEĆ Magdalena, Podstolice            
4. GRABOWSKI Łukasz, Małachowo Złych Miejsc            
5.  KUBIAK Agnieszka Beata, Konin        
6. HINC Sławomir Michał, Poznań          
7. PIETRZAK- SIKORSKA Małgorzata, Gniezno   
8. PIECZYKOLAN Alicja, Śrem    
9. CICHOŃSKA Alicja Maria, Września   
10. HORLA Mirosław Kazimierz, Łowęcin             

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1. SMEKTAŁA Stanisław Marek, Mielno
2. WŁODARCZAK Marian Stanisław, Lubiatowo
3. DOROSZUK Agnieszka Joanna, Czapury          
4. BRODA Piotr Paweł, Poznań 
5. KĘDZIA Aneta Agnieszka, Dłoń           
6. JĘSIEK Elżbieta, Konary

Zebrała Agnieszka Wilczyńska na podstawie https://wybory2018.pkw.gov.pl

Wybory 2018: Radni do Sejmiku Wojewódzkiego
Kategoria: