Podróżujące po świecie kolczyki

Pani Iza, znana szerzej jako Jasamira,  od ponad 10 już lat jest twórczynią ręcznie wykonywanej biżuterii. Teraz jej kolczyki jadą w podróż w szeroki świat.

- Projektuję i tworzę biżuterię w technice haftu sutaszowego, ale zawsze marzyły mi się podróże (co mam nadzieję realizować w przyszłości). Postanowiłam wysłać moje kolczyki na wakacje. – Opowiada o swoim pomyśle Pani Iza Grzeszczyk, ukrywająca się pod pseudonimem artystycznym Jasamira.  - W ciągu pół roku jedna para wykonanych przez mnie kolczyków będzie krążyć w Polsce, druga po świecie. Każda z kobiet ma za zadanie zrobić fajne zdjęcia z nimi. Liczy się pomysł. Później wyśle kolczyki następnej Pani. W maju pojawi się album konkursowy i wspólnie z jury składającego się między innymi z partnerów akcji wybierzemy dwie Panie z obydwu kategorii, które otrzymają kolczyki już "na zawsze" i zaprosimy na profesjonalną sesję zdjęciową z makijażem, fryzurą i stylizacją.
Finałowa sesja odbędzie się w Pałacu w Jankowicach, który jest partnerem projektu, a nagrody ufundowali lokalni przedsiębiorcy.
Zgłoszeń do zabawy było dużo więcej niż miejsc. Kolczyki pojadą do małych wsi i dużych miast od gór po morze, a za granicą pozwiedzają między innymi Niemcy, Turcję, Stany Zjednoczone, Nową Zelandię czy Norwegię. Odważne Polki są na całym świecie!

Pasja Pani Izy zaczęła się od pierwszej pary ogromnych kolczyków wykonanych dla samej siebie. Teraz Pani Iza projektuje oryginalne, niepowtarzalne wzory kolczyków, wisiorów, bransoletek i dodatków oraz prowadzi sklep internetowy www.jasamira.com.

Zawsze kibicuję nietypowym pomysłom. A podróż kolczyków będę śledzić.

Agnieszka Wilczyńska

 

Podróżujące po świecie kolczyki
Kategoria: